• شنبه ۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 972-286-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : تولیدی

سفر وزیر تحصیلات عالی افغانستان به رفسنجان

مدیر روابط بین‌الملل دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان از سفر وزیر تحصیلات عالی افغانستان دکتر« نجیب‌الله خواجه عمری»  در راس یک هییت بلند پایه به رفسنجان خبر داد.

"علی آرمندنژاد" در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر، از سفر وزیر تحصیلات عالی افغانستان در راس یک هییت بلند پایه به رفسنجان خبر داد و گفت: وزیر تحصیلات عالی افغانستان دکتر« نجیب‌الله خواجه عمری» برای شرکت در همایش توسعه روابط آموزش عالی ایران و افغانستان فردا دوم اردیبهشت‌ماه به رفسنجان سفر می‌کند.

وی از حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اطلاعات ایران «دکتر منصور غلامی» در این همایش خبر داد و بیان کرد: این همایش در سوم اردیبهشت‌ماه در دانشگاه ولی‌عصر(عج) برگزار خواهد شد، شایان ذکر است که در این همایش به دنبال یافتن راهکارهایی برای توسعه روابط آموزشی ایران و افغانستان می‌باشد.

مدیر روابط بین الملل دانشگاه ولیعصر(عج) به محورهای این همایش اشاره کرد و افزود: انجام طرح‌های پژوهشی مشترک بین‌المللی، مبادله استاد و دانشجو، انتشارات مشترک(کتاب، نشریه، مقاله)، برگزاری کنفرانس‌ها و نشست‌های علمی مشترک، تاسیس رشته‌های مشترک، برگزاری دوره‌های مشترک تحصیلات تکمیلی، انتقال دانش فنی و یافته‌های پژوهشی، میزبانی فرصت مطالعاتی استادان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی از جمله محورهای این همایش می‌باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: