• جمعه ۳۱ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 971-2790-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : دریافتی

مجوز ساخت بیمارستان 150 تختخوابی جایگزین در شهربابک صادر شد

مدیر بیمارستان ولیعصر شهرستان شهربابک از اخذ احداث بیمارستان 150 تختخوابی جایگزین برای شهرستان شهربابک خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "زین الدینی" مدیر بیمارستان ولیعصر شهرستان شهربابک در جمع خبرنگاران بیان کرد: خوشبختانه «علی اسدی» نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی، در راستای رفع مشکلات شهرستان گام‌های موثری برداشته است.

وی افزود: با توجه به فرسودگی و استاندارد نبودن ساختمان بیمارستان ولیعصر، وجود جامعه‌ی کارگری، عبور جاده ترانزیتی از شهرستان و همچنین افزایش جمعیت کاملا مشهود و مبرهن می‌باشد، لذا ساخت یک بیمارستان جایگزین در شهرستان را الزامی کرده است.

مدیر بیمارستان ولیعصر شهرستان شهربابک بیان کرد: متاسفانه تا پیش از این موفق به اخذ مجوز این بیمارستان نشده بودیم و تلاش‌هایی که در این زمینه صورت گرفته بدون اخذ مجوز به سرانجامی نرسیده بود و در ابتدای راه به بن بست رسیدند.

زین الدینی در ادامه گفت: اما نماینده مردم شهربابک با دعوت از چند تن از معاونین وزیر بهداشت و رایزنی با دانشگاه علوم پزشکی کرمان توانست مجوز ساخت بیمارستان ۱۵۰ تخت خوابی جایگزین را بگیرد و مهم ترین قدم را در این زمینه بردارد و برای اولین بار صدای مشکلات بیمارستان را فراتر از دانشگاه علوم پزشکی کرمان به وزراتخانه رسانده و نتیجه بگیرد.

وی در پایان با اظهار خرسندی از اخذ و راه اندازی کد دوم اورژانس شهری در شهربابک و همچنین تامین یک دستگاه آمبولانس مجهز از تلاش‌های نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی و سایر مسئولین قدردانی کرد و خواستار حمایت و همکاری بیشتر برای بهبود وضعیت حوزه بهداشت و درمان شهرستان شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: