• شنبه ۲۵ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 971-2190-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

امام جمعه رفسنجان:

دشمنان از انتقام خون شهدای مدافع حرم هراس دارند

امام جمعه رفسنجان تأکید کرد: امروز دشمنان از انتقام جمهوری اسلامی از کسانی که شهدای مدافع حرم را به شهادت رساندند وحشت دارند و حتماً این کار صورت خواهد گرفت و به فرموده رهبر معظم انقلاب دوران "بزن دررو" به پایان رسیده است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، حجت الاسلام عباس رمضانی پور عصر امروز 25 فروردین ماه در سی و یکمین یادواره شهدای هرمزآباد رفسنجان در مسجد جامع این روستا اظهار کرد: برگزاری سی و یکمین یادواره شهدای هرمزآباد نشان می دهد این مراسم از سال‌های پس از دفاع مقدس برگزار شده است.

وی افزود: پیامبر از همه جهات انسان کامل بود و خداوند متعال در آینده و قبل از ایشان، انسان کاملی مانند پیامبر خلق نکرده و نخواهد کرد و همه کائنات به برکت وجود پیامبر بوجود آمده‌اند.

وی بیان کرد: این موهبت بزرگ الهی که خدا اراده کرد در این عالم نهادینه شود با اخلاق کریمه پیامبر ساعت به ساعت بر گسترش اسلام افزوده شده است. اگر فشار کفار قریش در مکه نمی بود آن سه سال که در دعوت آشکارا پیامبر(ص) بوجود آمد را هم نمی داشتیم.

امام جمعه رفسنجان در ادامه عنوان کرد: جاهلیت مدرن امروز در سرزمین حجاز در دوره کنونی نشات گرفته از جاهلیت قبل از بعثت پیامبر است اما امروز شکل متفاوتی یافته است.

رمضانی پور به جنایت امروز آمریکا، فرانسه و انگلیس در سوریه اشاره و بیان کرد: ترامپ در تبلیغات انتخاباتی خود سعودی ها را گاو شیرده تلقی کرده بود آیا این جاهلیت مدرن نیست که رئیس جمهور آمریکا این توهین آشکار را بکند اما ولیعهد سعودی اکنون به آمریکا سفر کند و متاسفانه ادعای مسلمانی هم دارند، بعد پول‌هایشان را در فرانسه و در کشورهای غربی در این کشورها بپاشند، این پول‌ها از جیب کیست و برای چه این کارها را انجام می دهید؟

وی ادامه داد: اینها می خواهند از طریق این دول غربی و جنایتکاران روزگار به حیات خبیث خود بیفزایند. در حالی که بایستی افتخار می کردند در سرزمینی زندگی می کنند که بعثت نبی اکرم در آن سرزمین اتفاق افتاده، مهد نزول قرآن و معجزات الهی و مرکز تشکیل حکومت اسلامی بود نه افتخار به همکاری و همراهی با جنایتکاران عالم.

امام جمعه رفسنجان با تأکید بر اینکه دشمنی جنایتکاران عالم با اسلام است و مسلماً آمریکا، صهیونیست‌ها، انگلیس‌ها و برخی دول غربی دشمن اسلام هستند، خاطرنشان کرد: اگر امپراطوری بزرگ اسلام بوسیله امرا و نخبگان کشورها از ظرفیت و قدرت خود استفاده می کرد آیا دشمنان اسلام قدرت تعرض به خاک یمن و سوریه را داشتند؟

رمضانی پور اظهار کرد: حمیت و تعصب عرب کجا رفته که اجازه دهند موشک‌ها از آسمان آنها گذر کرده و به حاک کشور مسلمان عرب دیگر بخورد.

وی یادآور شد: در عمر چهل ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی جز فداکاری، استقامت، شجاعت و شهامت از ملت ایران دیده نشده است و ای چه بسا در برخی مواقع آنچنان که باید از مسئولان خدمت‌های بیشتر را مشاهده نکردند اما اینها را به حساب اسلام نگذاشتند.

وی عنوان کرد: یادواره های شهدا در محلات شهرستان با حضور حداکثری مردم که شاید بعضاً قرابت خویشاوندی با شهدا ندارند اما قرابت دینی دارند، برگزار می شود و امروز در یک خانواده بزرگ به نام جمهوری اسلامی ایران زندگی می کنیم.

امام جمعه رفسنجان تصریح کرد: دشمنان از انتقام جمهوری اسلامی از کسانی که شهدای مدافع حرم را به شهادت رساندند وحشت دارند و حتماً این کار صورت خواهد گرفت و به فرموده رهبر معظم انقلاب دوران "بزن دررو" به پایان رسیده است.

رمضانی پور با بیان اینکه تکیه گاه مردم، رهبری و ولایت و نظام مقدس جمهوری اسلامی و بیش از 200 هزار شهید گلگون کفن است، افزود: تا زمانی که اینگونه ولایت، رهبری، و اینگونه نظام مقدسی را داریم و شهدا و اینگونه مجالس را داریم کسی توان ضربه به نظام را نخواهد داشت و این کشور راه مقتدرانه خود را طی خواهد کرد و مطمئن باشید این راه باید ادامه پیدا کند تا این انقلاب بدست حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف برسد.

وی توجه مسئولین به اشتغال را نیز یادآور شد و گفت: اشتغال در صورتی محقق می شود که زندگی یک جوان تامین شود و انشاءالله در سال جاری شاهد اشتغالزایی در سطح شهرستان و سرمایه گذاری بیشتر باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: