• دوشنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-6114-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : پوششی

مدیر کل امور اجتماعی استانداری کرمان خبر داد:

تاسیس دفاتر تسهیل‌گری در شهرستان‌ها در سال جاری

مدیر کل امور اجتماعی استانداری کرمان از برگزاری گردهمایی مدیر کل دفاتر اجتماعی استانداران سراسر کشور در اردیبهشت‌ماه سال جاری در شهرستان قلعه‌گنج خبر داد و بیان کرد: مجمع ملی سلامت با شعار هزار روز طلایی مهمترین اتفاق در حوزه بهداشت و درمان در سال 97 است و از فرمانداران می‌خواهیم به این مسایل توجه کافی داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر،
"زهرا موسی‌پور" ظهر امروز 20 فروردین ماه در اولین جلسه فرمانداران استان کرمان با استاندار با تشریح اقدامات دفتر اجتماعی استانداری کرمان در سال 96 گفت: تدوین سند توسعه فرهنگی و اجتماعی استان در سال 96 مهمترین کاری بود که انجام شده است.

وی با بیان این مطلب که تدوین سند فرهنگی اجتماعی استان توسط جهاددانشگاهی استان کرمان به خوبی در حال تدوین و انجام است، ادامه داد: اهداف این سند براساس آسیب‌ها و مشکلات شناسایی شده، تعیین شده است که در این راستا جلسات متعددی با کارشناسان، فرمانداران، نخبگان و ... برگزار شده است.

مدیر کل امور اجتماعی استانداری کرمان عنوان کرد: در مطالعات انجام شده در این سند مشخص شده که بسیاری از تصمیمات در مناطق و شهرستان‌ها مبتنی بر نیازهای استان نیست لذا در این سند نیازهای استان نیز دیده شده است.

وی با بیان اینکه مسایل هر منطقه در این سند شناخته لحاظ شده است، به دیگر اقدامات این دفتر اشاره و اظهار کرد: تاسیس دفاتر تسهیل‌گر در شهرستان‌ها یکی دیگر از برنامه های دفتر اجتماعی استانداری کرمان است که امیدواریم در سال جاری با همکاری فرمانداری‌ها این مهم محقق شود.

موسی‌پور از برگزاری گردهمایی مدیر کل دفاتر اجتماعی استانداران سراسر کشور در اردیبهشت‌ماه سال جاری در شهرستان قلعه‌گنج خبر داد و بیان کرد: مجمع ملی سلامت با شعار هزار روز طلایی مهمترین اتفاق در حوزه بهداشت و درمان در سال 97 است و از فرمانداران می‌خواهیم به این مسایل توجه کافی داشته باشند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: افتتاح مراکز مشاوره در شهرستان‌های جنوبی و شرقی استان را به شکل ویدیو کنفرانس در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی، با حضور استاندار کرمان در اوایل اردیبهشت‌ماه از برنامه های این دفتر در سال جاری است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: