• یکشنبه ۱۹ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 971-1790-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

تیراندازی مرگبار در ریگان

رئیس دادگستری شهرستان ریگان به حادثه تلخ کشته شدن دو کودک 5 و 6 ساله در مراسم جشن عروسی در روستای تهرود از توابع این شهرستان بدلیل بی احتیاطی در استفاده از سلاح غیرمجاز اشاره کرد و گفت: با دارندگان سلاح غیر مجاز در ریگان برخورد جدی می شود .

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، "امین سلطانی زرندی" با اعلام این خبر اظهار کرد: متهم در حال حاضر متواری می باشد و دستورات قضائی لازم جهت دستگیری وی صادر گردیده است.

 وی با بیان اینکه دارندگان سلاح های غیرمجاز می توانند با تحویل داوطلبانه سلاح از تخفیفات قانونی از قبیل نهاد تعلیق مجازات برخوردار شوند وتحت تعقیب قضائی قرار نگیرند، تصریح کرد: نقش همکاری خود مردم با دستگاه قضا و نیروی انتظامی در جمع آوری سلاح های غیر مجاز برجسته است و امیدواریم دیگر شاهد چنین حوادث ناگواری در این شهرستان نباشیم .

سلطانی زرندی با اشاره به اینکه از سال های گذشته در رابطه با سلاح های غیر مجاز اقداماتی آغاز شده است و تمام سعی و تلاش دستگاه های اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی بر جمع آوری سلاح های غیرمجاز بوده است، بیان کرد: علی رغم نجابت وشرافت مردم این شهرستان یک فرهنگ نا پسندی در بین گروهی از اهالی وجود دارد که در جشن ها ومراسمات انها مانند مراسم عروسی با یکسری حرکات غیر متعارف از قبیل تیر اندازی همراه است .

رئیس دادگستری شهرستان ریگان  فزود: این اقدام باعث ایجاد رعب و وحشت ونارضایتی عمومی اهالی این شهرستان را در بر داشته است .

وی عنوان کرد: در این رابطه با نهادهای  امنیتی مانند سپاه و نیروی انتظامی هماهنگی هایی انجام شده است و دستوراتی ازطرف دستگاه قضایی صادر گردید است که تمامی مراسمات این چنینی تحت کنترل بیشتر وجدی تری قرار گیرد .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: