• شنبه ۱۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 971-585-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : پوششی

نماینده ولی فقیه در استان کرمان:

کرمان، یکی از استان های برتر کشور در توجه به موضوع اشتغال

نماینده ولی فقیه در استان کرمان با بیان اینکه اشتغال و رکود دو مشکل اساسی کشور در سال های جاری بوده است اظهار کرد: خوشبختانه برنامه های استاندار کرمان توجه ویژه به این دو مشکل اساسی بوده به طوری که کرمان، یکی از استان های برتر کشور در توجه به موضوع اشتغال و رکود بوده و امیدواریم این موضوع نیز در سال جاری مورد توجه بیشتری قرار گیرد تا توفیقات جدی و بیشتری را شاهد باشیم.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، حجت الاسلام و المسلمین "حسن علیدادی سلیمانی" صبح امروز 18 فروردین ماه در دیدار نوروزی استاندار کرمان و مدیران ستادی استان با بیان اینکه امیدواریم سال 97، سال پر خیر و برکت برای کشور باشد تصریح کرد: امیدوار هستیم در سال جاری دشمنی ها علیه کشور کاسته و یا خنثی شود و سال جاری سال وحدت، همدلی و همراهی بیشتر از گذشته بین مردم و مسئولین باشد و شاهد خدمات رسانی با شتاب بیشتری برای مردم باشیم.
امام جمعه کرمان با تاکید اینکه عالم ماده، عالم تصادم است و مشکلات هر روز بر جامعه بیشتر و بیشتر خواهد شد تصریح کرد: انسان باید با مشکلات دست و پنجه نرم کند و به گونه ای حرکت کند که بتواند این مشکلات و موانع را برطرف کند.

علیدادی سلیمانی با بیان اینکه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی دولت ها، خدمات گسترده ای را به مردم ارایه داده اند اظهار کرد: کارنامه جمهوری اسلامی کارنامه قابل دفاعی است و دلیل این حرف نیز بر این است که دشمنی ها علیه جمهوری اسلامی در صحنه های بین المللی هر روز بیشتر می شود.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان با اشاره به اینکه باید عزم و اراده مسئولین برای حل مشکلات در راستای بهبود معشیت مردم افزایش پیدا کند ادامه داد: نیرو و انرژی مسئولین باید در کنار یکدیگر قرار گیرد نه در مقابل هم، بنابراین امیدواریم در سال 97این وحدت و همدلی در کشور در بین همه آحاد جامعه گسترش یابد.

علیدادی سلیمانی با بیان اینکه اشتغال و رکود دو مشکل اساسی کشور در سال های جاری بوده است اظهار کرد: خوشبختانه برنامه های استاندار کرمان توجه ویژه به این دو مشکل اساسی بوده به طوری که کرمان، یکی از استان های برتر کشور در توجه به موضوع اشتغال بوده و امیدواریم این موضوع نیز در سال جاری مورد توجه بیشتری قرار گیرد تا توفیقات جدی و بیشتری را شاهد باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: