• چهارشنبه ۱۵ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 971-1190-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : تولیدی

مسابقه بزرگ حفظ سوره یاسین در رفسنجان و انار برگزار می شود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رفسنجان از برگزاری مسابقه بزرگ حفظ سوره یاسین در شهرهای رفسنجان و انار و سرچشمه خبر داد.

ایمان محمدآبادی در گفتوگو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر، اظهار کرد: مسابقه بزرگ حفظ سوره یاسین در شهرهای رفسنجان و انار و سرچشمه توسط روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این مسابقه علاوه بر شهروندان، ویژه کارکنان مس سرچشمه نیز خواهد بود، افزود: زمان ثبت نام برای شرکت در این آزمون از 14 تا 31 فروردین ماه و زمان برگزاری آزمون نیز روز جمعه 7 اردیبهشت ماه خواهد بود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رفسنجان تاریخ قرعه کشی و اهدای جوایز را پنجشنبه 20 اردیبهشت ماه ذکر و تصریح کرد: علاقمندان برای شرکت در این مسابقه می توانند به صورت اینترنتی یا حضوری به دفاتر ادارات فرهنگ  ارشاد اسلامی شهرستانهای رفسنجان و انار و دفتر تبلیغات اسلامی شهر سرچشمه مراجعه نمایند.

محمدآبادی با برشمردن جوایز این مسابقه خاطرنشان کرد: به نفر اول مبلغ 30 میلیون ریال، نفر دوم مبلغ 20 میلیون ریال و نفر سوم مبلغ 10 میلیون ریال اهدا می شود ضمن آنکه 15 هدیه پنج میلیون ریالی به کارکنان شاغل در مس سرچشمه، 15 هدیه پنج میلیون ریالی به سایر شرکت کنندگان و 67 هدیه نفیس غیر نقدی نیز برای این مسابقه در نظر گرفته شده است.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: