• چهارشنبه ۱۵ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-3714-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : پوششی

بهره مندی بیش از 28 هزار نفر از خدمات طرح فرشتگان رحمت در ایام نوروز

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان از توزیع بیش از 8 هزار و500 سبد غذایی بین نیازمندان در نوروز 97 خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، رضا فلاح با اعلام این خبر افزود: در طرح فرشتگان رحمت با مساعدت خیران، سبدهای ارزاق تهیه و میان خانواده‌های نیازمند از پیش شناسایی شده توزیع می‌شود.

فلاح با اشاره به این که 8 هزار و 587 سبد غذایی به ارزش 11 میلیارد و 160 هزار ریال بین نیازمندان توزیع شد گفت: این طرح در راستاي خدمت به محرومين جامعه خصوصا زنان بی‌سرپرست، معلولین،سالمندان، خانواده‌های زندانیان و افراد بی سرپرست است.

 وی در ادامه به اجرای طرح نیابت  و بهره‌وری 296 نفر از خدمات این طرح در ایام نوروز اشاره کرد و گفت: در اجرای طرح نیابت نیز اعضای داوطلب با انجام اموری چون سرکشی به سالمندان و یاری رساندن در انجام امور مختلف نقش نیابتی فرزندان آنان را ایفا می کنند.

 رضا فلاح با اعلام اینکه ارزش اجرای طرح نیابت 302 میلیون ریال است تصریح کرد: 234 نیروی داوطلب در مجموع در 225 مورد ویزیت رایگان و توزیع 275 بسته بهداشتی نقش داشتند.

 مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان از توزیع بیش از 3 هزار بسته و بروشور فرهنگی در قالب طرح مروجین سلامت در 28 پایگاه خبر داد و گفت: بر اساس این طرح اعضای داوطلب در مناسبت های گوناگون  نسبت به فرهنگ سازی امور در میان اقشار مختلف اقدام می‌کنند.

به گزارش ایسنا، طرح فرشتگان رحمت و نیابت ویژه ایام نوروز از ابتدای اسفندماه 96آغاز شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: