• سه شنبه ۲۹ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9612-2385-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

استاندار کرمان به مناسبت سال نو تشریح کرد:

برنامه‌های اولویت دار استان کرمان در سال 97/ با پیروی از راه شهیدان اتفاقات خوبی را برای استان رقم خواهیم زد

استاندار کرمان گفت: برای سال 97 برنامه های بسیار مهمی را پیش بینی کرده به طوری که 110 پروژه اولویت دار اقتصاد مقاومتی با بیشترین حجم سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال را دستور کار سال 97 داریم که بخشی از آن در سال جاری به بهره برداری خواهند رسید.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر،
"علیرضا رزم حسینی" ضمن تبریک عید باستانی نوروز به مردم شریف استان کرمان و با ابراز امیدواری بر موفقیت و شادکامی هموطنان دیار کریمان تصریح کرد: خوشبختانه در سال 96 شاهد موفقیتهای بسیار خوبی در استان کرمان در سطح ملی در حوزه‌های سلامت، میراث فرهنگی و گردشگری، امنیت، پدافند ملی و الگوی اقتصادی بوده ایم.

وی با اشاره به تایید موفقیت الگوی اقتصاد مقاومتی استان کرمان از سوی مقام معظم رهبری اظهار کرد: خوشبختانه توانستیم با همت مسئولین و مردم الگوی شهرنمونه اقتصاد مقاومتی قلعه گنج را به کل استان کرمان تعمیم دهیم و هم اکنون 23 معین اقتصادی در مناطق هشتگانه اقتصادی استان مشغول به فعالیت هستند.

رزم حسینی با اشاره به ابلاغ الگوی اقتصاد مقاومتی استان کرمان به سایر استان ها توسط وزیر کشور و به دستور رییس جمهور در سال 96 تصریح کرد: برای سال 97 برنامه های بسیار مهمی را پیش بینی کرده به طوری که 110 پروژه اولویت دار اقتصاد مقاومتی با بیشترین حجم سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال را دستور کار سال 97 داریم که بخشی از آن در سال جاری به بهره برداری خواهند رسید.

استاندار کرمان با تاکید بر همگرایی و همدلی بین همه ارکان حکومت در استان کرمان در سال 97 همچون سال های گذشته افزود: یکی از کارهای مهمی که در سال 97 پیگیری خواهیم کرد، برگزاری مجمع مدیران استانی با حضور همه مسئولین استانی و ملی کرمانی از بدو انقلاب تاکنون برای ایجاد یک هم اندیشی در جهت توسعه استان کرمان است.

وی با اشاره به تدوین طرح آمایش سرزمینی استان کرمان و انجام مراحل نهایی این طرح خاطر نشان کرد: با درود بر شهدای عالی مقام و خانواده های آنان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس امیدواریم با پیروی از راه شهیدان و هدایت های مقام معظم رهبری سال 97 برای مردم استان کرمان همچون گذشته شاهد توفیقاتی بسیار خوبی باشد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: