• سه شنبه ۲۹ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9612-2185-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

استاندار کرمان در پیام نوروزی:

کرمان، حلاوت توسعه را به خوبی در سال 96 به جان تجربه کرد

استاندار کرمان در پیام نوروزی خود با اشاره به رخدادهای استان در سالی که گذشت گفت: دیروز که بهار 96 در عرصه روزگار رخ نمایاند تا امروز که بهاری دیگر را به نظاره نشسته ایم، دیار کریمان شاهد گام های بزرگی از جنس تدبیر و امید بود تا حلاوت توسعه را به خوبی به جان تجربه کند.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، متن پیام نوروزی علیرضا رزم حسینی به این شرح است:

«بهار طبیعت با جلوه هایی از شکوفه های زیبای عشق و آفرینش دوباره و با دامانی از زیبایی های وصف نشدنی هر بار فرصت تازه ای برای زندگی جدید و آغازی دوباره را در اختیار آدمی قرار می دهد تا با بهره گیری از تجربه های سخت یا زیبای خود آینده ای روشن تر و پرامید تر را برای خود رقم زند.

نوروز به عنوان رسم زیبای ایرانیان و سنت دیرین آریایی، مظهر تمدنی سرافرازانه است که از مسیر افتخارات مهر آفرین این سرزمین می گذرد و بر مهربانی و عطوفت مردمان این کهن دیار صحه می گذارد تا بدانیم ایران و ایرانی مظهری از مهر و مهمان نوازی است.

دیروز که بهار 96 در عرصه روزگار رخ نمایاند تا امروز که بهاری دیگر را به نظاره نشسته ایم، دیار کریمان شاهد گام های بزرگی از جنس تدبیر و امید بود تا حلاوت توسعه را به خوبی به جان تجربه کند و از این رو بود که کارهای بزرگی چون افتتاح و کلنگ زنی بالغ بر 20 هزار میلیارد تومان طرح های مختلف در سفر ریاست جمهوری، انتخاب استان کرمان به عنوان استان پایلوت تفویض اختیارات در کشور، برگزاری کنگره بزرگ پیامبر اعظم (ص) و برگزاری موفق انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در این استان به ثمر نشست.

از این رو، حلول بهار 97 قرین با بهاری ترین آرزوها را برای تمامی هموطنان خود بالاخص مردمان دیار کریمان از درگاه ایزد منان آرزومندم و ضمن تبریک نوروز باستانی، سالی سرشار از برکت و معنویت ، برای همگان مسالت دارم»


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: