• پنجشنبه ۲۴ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-7884-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

استاندار کرمان در شورای برنامه‌ریزی و توسعه:

طرح آمایش سرزمینی به خوبی توسط جهاددانشگاهی استان کرمان در حال تدوین است

استاندار کرمان با بیان این مطلب که مدیران استان باید در همکاری با تدوین سند آمایش استان با حساسیت از سازمان خود در حوزه کارشناسی دفاع کنند، تصریح کرد: طرح آمایش سرزمین توسط جهاددانشگاهی استان کرمان به خوبی انجام شده است و باید از مسئولین این نهاد و همکاران و متخصصین جهاددانشگاهی تشکر کرد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "علیرضا رزم‌حسینی" پیش از ظهر امروز 24 اسفندماه در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان کرمان ضمن تشکر و قدرانی از مدیران فعال استان گفت: سند آمایش سرزمین چشم انداز 15 ساله استان کرمان را بیان خواهد کرد و باید در این راستا دقت قابل توجهی را داشته باشیم.

وی با بیان این مطلب که مدیران استان باید در همکاری با تدوین سند آمایش استان با حساسیت از سازمان خود در حوزه کارشناسی دفاع کنند، تصریح کرد: طرح آمایش سرزمین توسط جهاددانشگاهی استان کرمان به خوبی انجام شده است و باید از مسئولین این نهاد و همکاران و متخصصین جهاددانشگاهی تشکر کرد.

استاندار کرمان با بیان این مطلب که اهداف طرح آمایش باید به گونه‌ای پیش برود که مسیر پروژه‌ها را مشخص کند، تصریح کرد: با تدوین درست و دقیق این سند قطعا خواهیم توانست چشم انداز استان کرمان را به خوبی تبیین کنیم.

وی نقد و انتقادات را زمینه ساز پیشرفت و توسعه دانست و بیان کرد: نقد پذیری در راستای پرسش گری و پاسخ گویی، برای کمال و اصلاح اجتماع، سرمایه‏ گران‏بهایی است و نقد صحیح و منصفانه می تواند باعث پیشبرد اهداف متعالی اجتماعی شود

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: