• چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-13614-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : تولیدی

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان اعلام کرد:

کاهش چشمگیر حوادث شب چهارشنبه سوری

مدیر عامل سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان اعلام کرد: شمار حوادث شب چهارشنبه آخر سال شهر کرمان نسبت به سال گذشته به میزان چشمگیری کاهش داشته است.

"علی عسکری" در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر، با اشاره به اجرای 53 ماموریت آتش نشانان شهر کرمان در شب چهارشنبه سوری امسال، اظهار کرد: شمار حوادث ناشی از چهار شنبه آخر سال نسبت به  زمان مشابه سال قبل به طور چشمگیری کاهش داشت.

وی با تاکید بر اطلاع رسانی مناسب ازطریق فضای مجازی، آموزش در مدارس  و آموزش شهروندان در مساجد، تشکیل کمپین تحریم استفاده از مواد محترقه با همکاری سازمانهای مربوطه  همچنین مراقبت والدین از فرزندان خود که در کاهش حوادث شب چهارشنبه پایان سال نقش موثری داشت.  

مدیر عامل سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان در مورد آتش سوزی تصرفات مختلف در این شب تصریح کرد: 53 مورد آتش سوزی و امداد نجات شامل آتش سوزی های لاستیک، درخت، زباله و خارخاشاک بوده است که نسبت به سال گذشته 30 درصد کاهش داشته است.

وی تاکید کرد: در مجموع می توان گفت که این شب با همکاری مردم و آماده باش کامل نیروهای آتش نشانی و استقرار در نقاط مختلف شهر کرمان، ایمنی شهروندان به خوبی تامین شد تا مشکلی برای مردم پیش نیاید که سرانجام این شب را با کمترین خسارت پشت سر گذاشتیم.

مدیر عامل آتش نشانی کرمان در خاتمه با اظهار سپاسگزاری از همه شهروندان به واسطه همکاری آنان با این سازمان و نیز رعایت موازین ایمنی ابراز امیدواری کرد: امیدواریم در سال های آینده نیز هیچ گونه حادثه ای متوجه شهروندان نشود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: