• چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-7084-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : پوششی

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان:

میوه‌های تامین شده برای ایام نوروز 10 تا 15 درصد زیر قیمت بازار عرضه خواهد شد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان گفت: بر اساس برآوردهای انجام شده، یک هزار و 400 تن پرتقال و 700 تن سیب درختی برای نوروز امسال تامین می شود.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، "عباس سعیدی" در کمیسیون هماهنگی امور تعزیرات حکومتی استان کرمان افزود: پرتقال تامین شده برای ایام نوروز از نوع والن سیاه و از جنوب استان تامین و در سردخانه ها ذخیره سازی شده است.

وی با بیان اینکه قیمت گذاری میوه مورد نیاز نوروز 97 امروز نهایی می شود، اظهار کرد: این میزان میوه تامین شده برای ایام نوروز 97 در سطح استان در قالب 120 غرفه عرضه می شود که از این تعداد 35 غرفه در شهر کرمان برپا خواهد شد.

سعیدی گفت: میوه های تامین شده برای ایام نوروز 10 تا 15 درصد زیر قیمت بازار عرضه خواهد شد.

وی با بیان اینکه در راستای تامین برنج نیز یک هزار و 200 تن برنج تامین و در استان توزیع شده است، گفت: شکر و روغن در استان کرمان تامین شده است.

سعیدی درباره تامین مرغ مورد نیاز برای ایام نوروز نیز گفت: دو میلیون و 400 هزار قطعه مرغ جوجه ریزی شده و مرغ گرم به میزان مورد نیاز در استان کرمان وجود دارد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان یادآور شد: مرغ منجمد نیز به میزان لازم در استان کرمان ذخیره سازی شده و با قیمت 62 هزار ریال در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: