• چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-6984-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : دریافتی

پرداخت کامل حقوق معوقه بازنشستگان فولاد

حقوق معوقه ماه‌ های بهمن و اسفند و عیدی بازنشستگان فولاد کرمان با پیگیری ‌های دکتر پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی به طور کامل پرداخت شد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا منطقه کویر، با پیگیری‌ های مستمر دکتر پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، حقوق معوقه ماه‌ های بهمن و اسفند بازنشستگان صنعت فولاد استان کرمان و همچنین عیدی آنها به صورت کامل پرداخت شد.

نشست مشترک رئیس کمیسیون اقتصادی و نماینده کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با رئیس صندوق فولاد کشور طی هفته‌ های گذشته در مورد تعیین تکلیف پرداخت حقوق ماه ‌های پایانی سال بازنشتگان فولاد برگزار شد.

طی مذاکرات صورت گرفته در این زمینه؛ مقرر شده تا به صورت قطعی پرداخت حقوق بهمن و اسفند ماه به همراه عیدی بازنشستگان صنعت فولاد تا پایان سال جاری صورت گیرد که این امر به صورت کامل محقق شد.

در همین راستا کانون بازنشستگان صنعت فولاد کرمان، طی نامه‌ای به دکتر پورابراهیمی از زحمات، پشتیبانی‌ و پیگیری‌های مجدانه و مستمر ایشان در احقاق حق، قشر زحمتکش و زجردیده معادن زغالسنگ کرمان و بازنشستگان صنعت فولاد در مجلس شورای اسلامی قدردانی کردند.

کانون بازنشستگان صنعت فولاد کرمان در نامه تقدیر از دکتر پورابراهیمی، همچنین پشتیبانی کامل خود را از این نماینده پرتوان کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی اعلام کردند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: