• چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-13214-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

انتقاد معاون استاندار کرمان از نامناسب بودن برخی نمازخانه‌ها و مساجد بین‌راهی

معاون امور هماهنگی اقتصادی و منابع استانداری کرمان از نامناسب بودن برخی نمازخانه‌ها و مساجد بین‌راهی انتقاد کرد و ادامه داد: باید کارهای فرهنگی ما در راستای ترویج نماز به‌گونه‌ای باشد که افراد را ترغیب به نمازخواندن کند، لذا باید محتوای کارهای فرهنگی در این راستا باشد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، دکتر"محمدجواد فدایی" ظهر امروز 23 اسفندماه در جلسه شورای اقامه نماز بر لزوم بازرسی و رصد مساجد و نمازخانه‌های بین‌راهی گفت: باید متولی مساجد و نمازخانه‌های بین‌راهی استان مشخص شود و شماره تماس متولی بر درب مساجد نصب شود تا مردم اگر مشکلاتی در مساجد مشاهده کردند، با وی تماس گرفته و علت را جویا شوند.

وی از نامناسب بودن برخی نمازخانه‌ها و مساجد بین‌راهی انتقاد کرد و ادامه داد: باید کارهای فرهنگی ما در راستای ترویج نماز به‌گونه‌ای باشد که افراد را ترغیب به نمازخواندن کند، لذا باید محتوای کارهای فرهنگی در این راستا باشد.

معاون امور هماهنگی اقتصادی و منابع استانداری کرمان تصریح کرد: باید هدف تشکیل جلسات مشخص شود تا بتوانیم برنامه‌ریزی‌ها در راستای اهداف باشد.

فدایی با بیان این مطلب که یکی از اهداف را ایجاد بستر مناسب برای نمازخواندن دانست و بیان کرد: افزایش کیفیت نماز خواندن یکی دیگر از اهداف تشکیل این جلسات باید باشد اما برای دستیابی به این خواسته باید برنامه‌ریزی‌های مناسب در کوتاه مدت و بلندمدت داشته باشیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: