• چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-12914-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : تولیدی

اعتراض راوری‌ها به نحوه استخدام نیروها در کارخانه فولاد

اعتراضات راوری‌ها به نحوه استخدام نیروها در کارخانه فولاد این شهرستان بالا گرفته به طوری که برخی از مردم معتقدند نیروهای استخدامی این کارخانه غیربومی هستند و خلاف قول مسئولان مبنی بر اینکه همه نیروهای این کارخانه بومی باشند، بوده است.

دکتر "محمد مهدی زاهدی" نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در این رابطه به ایسنا منطقه کویر
می‌گوید: همه تلاشمان کردیم تا صنعت به راور بیاید و مشکل اشتغال جوانان راوری کاهش یابد و همچنین سخت پیگیری کردیم که نیروهای بومی منطقه راور در این کارخانه جذب و مشغول به کار شوند.

وی با اشاره به اینکه اعتراضاتی است که نیروی غیربومی بکارگیری شده است، تصریح کرد: پیمانکارانی که پروژه های ساخت، احداث و راه اندازی کارخانه را در فازهای مختلف در مناقصه برنده می‌شوند ممکن است کارگرانی را از استان‌های دیگر آورده باشند و برای انجام پروژه بکار گرفته باشند ولیکن این پیمانکاران و حضور کارگرانشان موقتی است و پس از پایان پروژه پیمانکاری، کارشان خاتمه می یابد.
 
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی همچنین بار دیگر خطاب به مدیران و مسئولان این کارخانه تاکید کرد: باید نیروهای بومی منطقه راور در این کارخانه بکارگیری شوند

وی افزود: حتی طی مذاکرات و مکاتبات متعدد این موضوع را متذکر شده‌ایم که برای کارهای فنی کارخانه طبق توافق قبلی باید نیروی بومی گرفته شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: