• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-11814-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

مدیر مرکز فوریت های پزشکی کرمان:

تاکنون هیچ حادثه ای در بحث چهارشنبه سوری در کرمان نداشته‌ایم

مدیر مرکز فوریت های پزشکی کرمان با اشاره به حوادث چهارشنبه آخر سال تصریح کرد: در استان کرمان خوشبختانه در سال جاری تاکنون هیچ موردی نداشته ایم و امیدواریم امروز و فردا نیز به خوبی و بدون حادثه بگذرد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر،
دکتر "سیدمحمد صابری" امروز 22 اسفندماه در جلسه ستاد خدمات سفر استان کرمان اظهار کرد: اورژانس کرمان در ایام نوروز در حوزه سلامت با افزایش 20 تا 25 درصدی نسبت به شرایط عادی آماده خدمت رسانی است.

وی با اشاره به اینکه اورژانس هوایی در ایام تعطیلات از طلوع تا غروب آماده پرواز است، افزود: بخش بستری اورژانس در کرمان، رفسنجان، جیرفت و بم با پزشکان مقیم آماده خدمات رسانی در این ایام است.

صابری در ادامه با اشاره به حوادث چهارشنبه آخر سال تصریح کرد: در استان کرمان خوشبختانه در سال جاری تاکنون هیچ موردی نداشته ایم و امیدواریم امروز و فردا نیز به خوبی و بدون حادثه بگذرد.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه معمولا 35 درصد مصدومان را دانش آموزان تشکیل می دهند، بروشورهایی در بین دانش آموزان توزیع کرده ایم.

مدیر مرکز فوریت های پزشکی کرمان گفت: سال گذشته 20 مورد مصدوم در حوادث چهارشنبه سوری در استان کرمان داشتیم که یک چهارم میانگین کشوری بود و مصدومان به صورت سرپایی درمان شدند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: