• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-11614-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

استاندار کرمان در ستاد خدمات سفر استان خواستار شد:

اخذ تدابیر ویژه برای کاهش تلفات جاده ای استان کرمان در ایام نوروز

استاندار کرمان با تاکید بر افزایش ایمنی جاده ها توسط دستگاه های متولی اظهار کرد: باید تدابیر ویژه ای اندیشیده شود تا امسال تلفات جاده ای در استان کمتر باشد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "علیرضا رزم حسینی" صبح امروز 22 اسفندماه در جلسه ستاد خدمات سفر استان کرمان اظهار کرد: ایام نوروز فرصتی برای استان کرمان است که کسب و کار مردم بهتر می شود و علاقمندان به استان، از ظرفیت های فرهنگی، تاریخی و طبیعت گردی استفاده می کنند و باید دستگاه های اجرایی از این فرصت استفاده کنند.

وی با اشاره به مسائل مطرح شده درباره ترمینال مسافربری شهر کرمان افزود: ترمینال محل استفاده عمومی مردم است و سرمایه گذاری صورت گرفته و باید مشکلات حل شود.

رزم حسینی با اشاره به حضور 3 میلیون مسافر در استان کرمان در نوروز سال گذشته، تصریح کرد: ما مسوولان و دستگاه های اجرایی باید زمینه راحتی هرچه بیشتر مسافران را فراهم کنیم.

وی با تاکید بر پخش تبلیغات از شبکه های سراسری صدا و سیما و مرکز استان برای جذب گردشگران در ایام نوروز بیان کرد: بیش از سه برابر ظرفیت های اقامتی مربوط به آموزش و پرورش است و باید این نهاد در زمینه افزایش امکانات تلاش کند.

استاندار کرمان با تاکید بر افزایش ایمنی جاده ها توسط دستگاه های متولی اظهار کرد: باید تدابیر ویژه ای اندیشیده شود تا امسال تلفات جاده ای در استان کمتر باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: