• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-11514-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمان اعلام کرد:

فعالیت قرارگاه نوروزی امام علی(ع) در فرماندهی انتظامی استان

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: قرارگاه نوروزی امام علی علیه السلام از 29 اسفندماه جاری در فرماندهی انتظامی استان فعال می شود و همه مسوولان دستگاه های خدمات رسان، امدادرسان، دستگاه های دخیل در تامین امنیت و ... در این قرارگاه حضور دارند و هر روز مسائل سطح استان بررسی می شود.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، سرهنگ "ناصر فرشید" صبح امروز 22 اسفندماه در جلسه ستاد خدمات سفر استان کرمان اظهار کرد: برنامه ریزی های لازم براساس وظیفه نیروی انتظامی و دستورات بالادستی انجام شده و در محل های اسکان مسافران نوروزی پیش بینی استقرار کانکس و نصب چادر نیروی انتظامی با به کارگیری عوامل وظیفه و پایور صورت گرفته است.

وی با اشاره به همکاری نیروی انتظامی با دستگاه های عضو ستاد خدمات سفر افزود: تامین امنیت مسافران در سطح شهر، معابر و تفرجگاه ها برنامه ریزی و ماموریت های ذاتی تدبیر شده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمان بیان کرد: قرارگاه نوروزی امام علی علیه السلام از 29 اسفندماه جاری در فرماندهی انتظامی استان فعال می شود و همه مسوولان دستگاه های خدمات رسان، امدادرسان، دستگاه های دخیل در تامین امنیت و ... در این قرارگاه حضور دارند و هر روز مسائل سطح استان بررسی می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: