• دوشنبه ۲۱ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-6084-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : پوششی

استاندار کرمان در جمع مردم جیرفت خبر داد:

راه‌اندازی اولین کارخانه ذوب مس جیرفت سال آینده

عالی ترین مقام اجرایی دولت در استان کرمان با تاکید بر اینکه به دبنال آن هستیم که در حوزه اقتصاد مقاومتی بتوانیم شاهد پیشرفت های قابل توجهی در شهرستان های جیرفت و عنبرآباد باشیم اظهار کرد: برای اولین بار در تاریخ این دیار، کارخانه ذوب مس جیرفت سال آینده به بهره برداری خواهد رسید و مس کاتدی در این منطقه تولید می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه کویر،"علیرضا رزم حسینی" عصر امروز 21 اسفندماه در دیدار ماون پارلمانی رییس جمهور با مردم شهرستان جیرفت با درود به شهیدان عالی مقام دوران دفاع مقدس و شهرستان های جیرفت و عنبرآباد تصریح کرد: رمز موفقیت کشور در گروی وحدت و همدلی است و امروز در شهرستان جیرفت با ارایه طرح مثلث توسعه اقتصادی و حضور همه ارکان نظام در امر توسعه، شاهد هگرایی، هم افزایی و وحدت قابل چشمگیری هستیم.

وی با بیان اینکه اقدامات بسیار خوبی در سطح شهرستان جیرفت و عنبرآباد در این دولت اتفاق افتاده است افزود: اولین سیاست دولت تدبیر و امید در کرمان توازن توسعه ای بوده و در این راستا معتقد بودیم باید همه نقاط استان توسعه یابد و اولین اقدامات این دولت در استان نیز از جنوب شروع شد.

رزم حسینی با اشاره به تمدن 7000 ساله کنارصندل اظهار کرد: طبق مصوبات هیات دولت سال آینده اکتشافات مستمر منطقه جیرفت را پیگیری خواهیم کرد ضمن آنکه سال آینده مشعل گاز در شهرستان جیرفت روشن خواهد شد.

استاندار کرمان به سفر اخیررییس جمهور به استان کرمان اشاره و افزود: بحث ریلی جنوب کرمان و اتصال بندر جاسک از طریق مسیرهای قلعه گنج- عنبرآباد – بم و اتصال به خط ریلی سراسر کشور در سفر اخیر رییس جمهور به استان کرمان مطرح و مورد تاکید قرار گرفت.

 عالی ترین مقام اجرایی دولت در استان کرمان با تاکید بر اینکه به دبنال آن هستیم که در حوزه اقتصاد مقاومتی بتوانیم شاهد پیشرفت های قابل توجهی در شهرستان های جیرفت و عنبرآباد باشیم اظهار کرد: برای اولین بار در تاریخ این دیار، کارخانه ذوب مس جیرفت سال اینده به بهره برداری خواهد رسید و مس کاتدی در این منطقه تولید می‌‌شود.

 وی به حوزه اشتغال ایجاد شده در استان کرمان در دولت تدبیر و امید پرداخت و عنوان کرد: در سال 95،  بیش از 45 هزار شغل پایدار در استان کرمان ایجاد شد که در دوران انقلاب اسلامی بی نظیر بوده و به عنوان دوران طلایی انقلاب اسلامی در این حوزه در استان کرمان یاد خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: