• دوشنبه ۲۱ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-11214-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

استاندار کرمان:

با مصلحت اندیشی و عافیت طلبی نمی‌توانیم کارهای بزرگی برای مردم انجام دهیم

استاندار کرمان گفت: نهاد کمیته امداد از میراث گرانبهای بنیانگذار انقلاب اسلامی است که در طول 40 سال اخیر خدمات بسیار زیادی را به محرومان و مستضعفان که صاحبان اصلی انقلاب هستند، ارائه کرده است.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، "علیرضا رزم حسینی" صبح امروز 21 اسفندماه در دیدار با مدیرکل و شورای معاونین کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمان، افزود: این نهاد خدمات جاودانه ای را انجام داده است که برای همیشه باقی خواهند ماند.

وی با اشاره به اینکه با مدیریت جدید کمیته امداد کشور رابطه بین کمیته امداد و دولت تقویت شده است، ادامه داد: در همه جای دنیا نهادهای حمایتی وجود دارند که توانمندسازی، تقویت بنیه اقتصادی و سلامت را مورد توجه دارند و کمیته امداد نیز در این مسیر گام برمی دارد.

استاندار کرمان عنوان کرد: در حوزه ایجاد نیروگاه های خورشیدی خانگی برای مددجویان کمیته امداد کار بسیار خوبی انجام شده است که امیدواریم در سال آینده با وسعت بیشتری دنبال شود.

رزم حسینی بر توزیع هدفمند کمک های دولتی در جامعه به منظور خدمت رسانی بهتر به مردم تاکید و اظهار کرد: 1800 میلیارد تومان یارانه در سال پرداخت می شود که اگر نیمی از این هزینه ها به سلامت اختصاص داده می شد، خدمات گسترده ای را به جامعه ارائه می کرد.

وی تصریح کرد: سیاست پرداخت پول به مردم کار درستی نبوده است و با این منابع می توان کارهای بزرگی را انجام داد تا رضایت مردم نیز بیشتر باشد.

رزم حسینی به اهمیت توانمندسازی جوامع محلی اشاره و بیان کرد: امیدواریم حرکت های آغاز شده در استان کرمان در این حوزه را در سال آینده با وسعت بیشتری دنبال کنیم.

وی با اشاره به برگزاری همایش کریمان دیار مهربانی (والی مهر) درتهران و با بیان اینکه این همایش در کشور بی نظیر و اقدامی بسیار خوب برای جلب همکاری خیران در توانمندسازی خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد بود که جای تقدیر دارد، افزود: اگر به سمتی حرکت کنیم که خیرانی برای توانمندسازی خانواده های مددجویان جذب شوند، کار بسیار شایسته‌ای است.

وی با اشاره به اجرای ایده جذب همکاری شرکت های توانمند برای توسعه استان در قالب معین های اقتصادی، گفت: هنوز در ابتدای راه هستیم و کارهای بزرگی را می توانیم اجرایی کنیم.

رزم حسینی با اشاره به اینکه در سال 95 بالاترین ایجاد اشتغال را در سال های پس از انقلاب داشته ایم، عنوان کرد: با استفاده از شرکت های بزرگ اقتصادی در استان می توانیم گام های بزرگی را در این حوزه برداریم که در این زمینه برنامه ریزی هایی انجام می شود.

استاندار کرمان گفت: اگر مصلحت اندیشی و عافیت طلبی را کنار گذاشته و مطالبه گری کنیم، کارهای بزرگی برای مردم انجام می شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: