• یکشنبه ۲۰ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9612-2790-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : تولیدی

معرفی طرحهای برتر سومین جشنواره تجلیل از نوآوری های بسیجیان و حلقه های صالحین در صنعت استان کرمان

مسئول بسیج کارگری استان کرمان طرحهای برتر سومین جشنواره تجلیل از نوآوری های بسیجیان و حلقه های صالحین در صنعت استان کرمان که صبح امروز 20 اسفندماه در مجتمع مس سرچشمه برگزار شد را معرفی کرد.

حسین باقری در گفتگو با ایسنا منطقه کویر، اظهار کرد: سومین جشنواره تجلیل از نوآوری های بسیجیان و حلقه های صالحین در صنعت استان کرمان امروز برگزار شد و در این جشنواره 15 طرح توسط داوران گزینش و انتخاب شده بود که از این طرحها سه طرح به عنوان طرح برتر انتخاب و بقیه شایسته تقدیر انتخاب شدند.

وی افزود: طرح اول از لاستیک بارز با عنوان «ربات آتش نشان»، طرح دوم از مجتمع مس سرچشمه با عنوان «کاهش مواجهه تنفسی اپراتوران جرثقیل های سقفی» و طرح سوم از گل گهر سیرجان با عنوان «قرقره کابل جمع کن» است.

باقری بیان کرد: با پشتیبانی مس سرچشمه کار فرهنگی تبلیغی این جشنواره ظرف شش ماه گذشته انجام شد و در خصوص این جشنواره حدود 600 پوستر را در واحدهای صنعتی استان طراحی، چاپ و توزیع کردیم.

مسئول بسیج کارگری استان کرمان با بیان اینکه جشنواره تجلیل از نوآوری های بسیجیان و حلقه های صالحین در صنعت استان کرمان به عنوان کاری نهادینه شده هر سال برگزار می شود، خاطرنشان کرد: در طول سال تبلیغ و فرهنگ سازی آن انجام و در دی ماه طرحها را جمع آوری و داوری و نهایتاً جشنواره را اسفند ماه هر سال برگزار می کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: