• شنبه ۱۹ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9612-1187-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

مسوول بسیج رسانه کرمان:

رسانه‌های استان نتوانسته‌اند با ایجاد وحدت، موضوعات مورد نظر رهبری و مسائل استان را پی ریزی کنند

مسوول بسیج رسانه استان کرمان گفت: رسانه های زیادی در استان داریم اما نتوانسته ایم وحدت ایجاد کنیم تا اتفاقات و موضوعات مورد نظر رهبری و مسائل استان را پی ریزی کنیم و تشکیل هیئت اندیشه ورز در این زمینه با حضور نماینده ولی فقیه لازم است و این مهم را خواستار هستیم.

به گزارش ایسنا منطقه کویر،
"کارآموزیان" شامگاه شنبه 19 اسفندماه در نشست صمیمی اصحاب رسانه کرمان با نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه بسیج رسانه از سال 90 شکل گرفت و کرمان نخستین استانی بود که این سازمان را تشکیل داد، افزود: بسیج رسانه، 14 کانون در سطح استان، سه کمیسیون، 12 کارگروه و یک هیئت اندیشه ورز فعال دارد.

کارآموزیان تصریح کرد: اعضای فعال بسیج رسانه استان یک هزار و 200 نفر عضو دارد و برای سال آینده برنامه ریزی های خاصی برای رسانه های استان داریم.

وی بیان کرد: تقویت گفتمان غالب ولایت، افزیش حس مطالبه گری مردم و پاسخگویی مسوولان، آموزش اصول حرفه ای خبری و رسانه ای، همگرایی و هم افزایی رسانه های استان و ... از جمله فعالیت های بسیج رسانه استان است.

مسوول بسیج رسانه استان کرمان در ادامه با اشاره به برگزاری جشنواره "رسانه های انقلاب" در کرمان در اردیبهشت ماه 97 با همکاری نماینده ولی فقیه در استان افزود: رسانه های زیادی در استان داریم اما نتوانسته ایم وحدت ایجاد کنیم تا اتفاقات و موضوعات مورد نظر رهبری و مسائل استان را پی ریزی کنیم و تشکیل هیئت اندیشه ورز در این زمینه با حضور نماینده ولی فقیه لازم است و این مهم را خواستار هستیم.

"محمدرضا خدیشی" رییس خانه مطبوعات استان کرمان نیز در این نشست اظهار کرد: استان کرمان بیشترین رسانه را بعد از تهران در کشور دارد و در حال حاضر 308 رسانه مجوزدار در استان داریم اما رشد کیفی مطبوعات مانند رشد کمی آنها نبوده و این مسئله دلایل زیادی دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: