• شنبه ۱۹ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9612-2590-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

با حضور استاندار کرمان و در سفر به شهرستان سیرجان:

کلنگ احداث کارخانه‌های آهک صنعتی 4 هزار تنی و فرو سیلیس به زمین زده شد

در سفر یکروزه استاندار کرمان به شهرستان سیرجان کلنگ عملیات اجرایی پروژه احداث کارخانه فرو سیلیس پویان گوهر کریمان و کارخانه آهک صنعتی 4 هزار تنی شرکت توسعه شایان آهک سمنگان به زمین زده شد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر،
ظهر امروز استاندار کرمان و در ادامه سفر یکروزه خود به شهرستان سیرجان کلنگ احداث کارخانه آهک صنعتی 4 هزار تنی شرکت توسعه شایان آهک سمنگان را به زمین زد.

بر اساس این گزارش، این پروژه در دو فاز اجرا می شود که ظرفیت تولید فاز اول آن 200 هزار تن است ضمن آنکه اشتغال 50 نفر در فاز اول و 50 نفر در فاز دوم به صورت مستقیم فراهم خواهد کرد.

قابل ذکر است هر چند که این پروژه از طرح های اروپایی و چینی استفاده می کند اما کاملا بومی سازی شده اند و سهامداران این شرکت همه از کارکنان گل گهر هستند.

همچنین استاندار کرمان کلنگ عملیات اجرایی پروژه احداث کارخانه فرو سیلیس پویان گوهر کریمان به زمین زد.

برپایه این گزارش میزان اشتغال این پروژه 170 نفر به صورت مستقیم است که در دو فاز که ظرفیت تولید هر فاز 12 هزار و 500 تن است اجرا خواهد شد.

گفتنی است که این کارخانه در فاز اول تولید فرو سیلیس انجام می دهد که نیاز منطقه را کاملا تامین خوهد کرد ضمن آنکه 30 درصد تولید آن صادر خواهد شد.

براساس این گزارش استاندار کرمان در ادامه سفر به شهرستان سیرجان از معدن سنگ آهن گهر زمین بازدید کرد. از این معدن باید در مجموع سالانه حدود 20 میلیون تن سنگ آهن برداشت شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: