• شنبه ۱۹ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-5584-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

استاندار کرمان:

با منابع غیردولتی به دنبال کاهش اختلافات توسعه‌ای در استان هستیم/نگاه دولت در کرمان نگاه کارگزار است نه کارفرما

استاندار کرمان بیان کرد: با منابع غیردولتی در این چند سال اقدامات اخیر را آغاز و اجرایی کردیم ام در این راستا معتقدم هستیم باید این اقدامات استمرار یابد تا اختلاف توسعه در استان به حداقل برسد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "علیرضا رزم‌حسینی" عصر امروز 19 اسفندماه در آئین احداث پارک جنگلی – تفریحی سردار شهید زندی نیا گفت: با اقدامات صورت گرفته در استان و در شهرستان های بردسیر و سیرجان، هم اکنون یک کارگاه بزرگ سازندگی در این دو شهرستان بوجود آمده است.

وی با اشاره به کلنگ زنی پروژه ریل‌گذاری مسیر «کرمان- بردسیر- سیرجان» توسط رییس جمهور و ایجاد زمینه لازم برای توسعه بیشتر این مناطق اظهار کرد: در استان کرمان همواره به دنبال توازن توسعه ای بوده و هستیم، هرچند که بعد از انقلاب تاسیسات زیربنایی خوبی در نقاط مختلف استان کرمان ایجاد شده است اما محرومیت بر چهره برخی مناطق همچنان وجود دارد.

استاندار کرمان بیان کرد: با منابع غیردولتی در این چند سال اقدامات اخیر آغاز شده است که باید این اقدامات ما استمرار یابد تا اختلاف توسعه در استان به حداقل برسد.

رزم حسینی با اشاره به اتفاقات بسیار خوب اقتصادی در مناطق محروم استان اظهار کرد: در قالب الگوی اقتصاد مقاومتی و طرح مثلث توسعه اقتصادی، دولت تدبیر و امید به عنوان دولت پشتیبان اقدامات اقتصادی و فرهنگی بوده و نگاهش، نگاهی کارگزار به مسایل است نه کارفرما.

به گزارش ایسنا، در این مراسم از سرود شرکت سنگ آهن گهر زمین با حشور استاندار کرمان رونمایی شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: