• شنبه ۱۹ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-5484-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

مدیرعامل شرکت سنگ آهن گهر زمین خبر داد:

تولید 18 میلیون تن کنسانتره سنگ آهن توسط شرکت سنگ آهن گهر زمین/ایجاد اشتغال 300 نفری در منوجان

مدیر عامل شرکت سنگ آهن گهر زمین براساس گزارش عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت این شرکت با 75 درصد پیشرفت نسبت به سال گذشته توانست رتبه اول در تولید کنسانتره سنگ اهن کشور را به خود اختصاص دهد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "حاج علی اکبر پوریانی" عصر امروز 19 اسفندماه در آئین آغاز احداث پارک جنگلی – تفریحی سردار شهید زندی نیا با حضور استاندار کرمان گفت: شرکت گهر زمین در رابطه با عملیات معدن کاری اقدامات خوبی انجام داده و در سال جاری تولید سنگ آهن این شرکت را به 18 میلیون تن رسانده ایم که این مهم در کشور بی سابقه است.

وی عنوان کرد: براساس گزارش عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت این شرکت با 75 درصد پیشرفت نسبت به سال گذشته توانست رتبه اول در تولید کنسانتره سنگ اهن کشور را به خود اختصاص دهد.

مدیر عامل شرکت سنگ آهن گهر زمین از آغاز غرس 40 هکتار فضای سبز توسط این شرکت خبر داد بیان کرد: شرکت گهر زمین بعنوان معین اقتصادی شهرستان منوجان هم اکنون مشغول به فعالیت است که در این راستا اقدامات معدنی این منطقه را از ماه آینده آغاز خواهد کرد که زمینه ایجاد اشتغال برای 300 نفر را فراهم خواهد کرد ضمن آنکه تاکنون حدود 300 اشتغال خرد در این منطقه محروم توسط این معین اقتصادی فراهم شده است.
 
به گزارش ایسنا، دل‌آوریان معاون شرکت سنگ آهن گهر زمین نیز در این مراسم گفت: شرکت سنگ آهن گهر زمین یکی از شرکت های موفقی است که رکورد استخراج، تولید و حمل سنگ آهن را در کشور زده است.

وی از حمل 575 تن کنستانتره سنگ آه در ماه گذشته در سطح کشور توسط این شرکت خبر داد و بیان کرد: 200 هکتار در مجموعه شرکت گهر زمین فضای سبز داریم که در سال جاری 40 هکتار نهال کاری خواهیم کرد.

معاون شرکت سنگ آهن گهر زمین با بیان این مطلب که نهال های کاشته شده برای این منطقه براساس مطالعات علمی انتخاب شده است، اظهار کرد: توجه به فضای سبز، توجه به سلامت کارکنان و مردم است ضمن آنکه در راستای مسئولیت‌های این شرکت، تمامی جاده های دسترسی به شرکت گهر زمین تا پایان سال آینده  آسفالته خواهند شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: