• جمعه ۱۸ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9612-1285-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : پوششی

استاندار کرمان فردا به سیرجان سفر می‌کند

استاندار کرمان شنبه ۱۹ اسفندماه به منظور بازدید از برخی پروژه های منطقه گل‌گهر و بازديد از كمربند سبز گل‌گهر و شرکت در آیین درختکاری جاده سیرجان- گل گهر، شرکت در گردهمایی ائمه جمعه استان و حضور در چند نشست مهم به گل‌گهر سفر می‌کند.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، استاندار کرمان شنبه ۱۹ اسفندماه به منظور بازدید از برخی پروژه های منطقه گل گهر و بازديد از كمربند سبز گل گهر و شرکت در آیین درختکاری جاده سیرجان-گل گهر و حضور در چند نشست مهم  به گل گهر سفر می‌کند.

همچنین حضور در جلسه شورای مدیران شرکت گل گهر، تشکیل جلسه بررسی تامین آب منطقه گل گهر، شرکت در گردهمایی ائمه جمعه استان کرمان و بازدید از پروژه های شرکت گهر زمین از دیگر برنامه های حضور استاندار کرمان در منطقه گل گهر است.

براساس این گزارش؛ گردهمایی ائمه جمعه استان در ادامه نشست های دوره ای خود، شنبه ۱۹ اسفندماه با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، استاندار کرمان، مسوول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان، مدیرعامل شرکت گل گهر، شوراي تأمين شهرستان و نزدیک به ۷۰ نفر از ائمه جمعه سراسر استان، در سالن اجتماعات شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در محل سايت شركت برگزار  می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: