• چهارشنبه ۱۶ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-4784-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : پوششی

معاون استاندار کرمان با انتقاد از مدیران استانی:

هیچگونه اقدام جدی از سوی مسئولین استانی در راستای تحقق شعار سال در حوزه اشتغال و تولید را شاهد نیستیم

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار کرمان گفت:  اسم سال جاری سال تولید و اشتغال بود اما در عمل هیچگونه اقدام جدی از سوی مسئولین استانی را در این راستا شاهد نیستیم.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، "محمدجواد فدایی" پیش از ظهر امروز 16 اسفندماه در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان کرمان با انتقاد از عدم اجرای مناسب طرح کارورزی در استان کرمان اظهار کرد: اسم سال جاری سال تولید و اشتغال بود اما در عمل هیچگونه اقدام جدی از سوی مسئولین استانی را در این راستا شاهد نیستیم.

رضا اسماعیلی مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان نیز در این جلسه اظهار کرد: 251 طرح اشتغال فراگیر به مبلغ 419 میلیارد تومان در کمیته های فنی استان مطرح شده است که آماده ارایه به بانک های استان هستند و تاکنون 15 میلیارد تومان از سوی بانک های استان پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه تاکنون بانک های رفاه، صادرات و سپه استان پرداختی در این راستا نداشته اند اظهار کرد: باید بانک های استان کرمان مسئولیت پذیری بیشتری در این حوزه داشته باشند و اگر متقاضی به بانک ها مراجعه نکرد جایگزین آن را اعلام کنند.

محمدرضا جهانگیری مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان نیز در این جلسه با انتقاد از روند اجرایی طرح کارورزی در کرمان اظهار کرد: 13 هزار نفر در طرح کارورزی در استان کرمان ثبت نام کرده اند که 1209 نفر کارورز شده اند که بسیار کند پیش می رود.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: