• سه شنبه ۱۵ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-4684-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : دریافتی

زاهدی خبر داد:

پرداخت تسهیلات راه‌اندازی پتروشیمی کرمان فرودین 97 / آغاز به کار پتروشیمی فجر کرمان از اوایل سال آینده

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی خبر داد: با ارائه مستندات مورد نیاز صندوق توسعه ملی از فروردین ماه سال آینده تسهیلات لازم جهت راه اندازی پتروشیمی بزرگ کرمان در دستور کار قرار خواهد گرفت.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، " محمدمهدی زاهدی" از برگزاری جلسه با حضور شهیدزاده رئیس صندوق توسعه ملی، تیموری معاون حقوقی و عباسی مدیرعامل پتروشیمی کرمان خبرداد و گفت: در این جلسه مقرر شد تا صندوق توسعه ملی، پتروشیمی فجر کرمان را حمایت کند تا با پرداخت تسهیلات مورد نیاز جهت آغاز به کار این پتروشیمی در دستور کار قرار گیرد و با راه اندازی این طرح عظیم صنعتی و اقتصادی شاهد تحول عظیمی در کرمان باشیم.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی همچنین افزود: مجوز احداث پتروشیمی فجر کرمان صادر شده ولیکن به دلیل نبود و عدم تخصیص اعتبار و بودجه این پروژه عظیم تا کنون مسکوت مانده و تا این لحظه توانسته ایم از طریق مشارکت سرمایه گذاران بخش خصوصی و همچنین پای کار آمدن صندوق توسعه ملی این پروژه را در سال آینده اجرایی کنیم.

وی خاطر نشان کرد: معضل بیکاری جوانان کرمانی خانواده ها را در تنگنا قرار داده و ما مصریم تا این طرح بزرگ در کرمان اتفاق بیفتد و با اشتغالزایی که ایجاد می‌کند و ارزش افزوده ای که در حوزه مالی اقتصادی استان دارد، تحولی عظیم را در کرمان شاهد باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: