• دوشنبه ۱۴ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9612-1185-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

سیف‌الهی:

لازمه جذب سرمایه‌گذار، آبادانی پیشانی استان است

شهردار اسبق کرمان با بیان این مطلب که برای جذب سرمایه‌گذار برای سراسر استان، نیاز است که مرکز استان آباد باشد، تاکید کرد: استاندار کرمان به کمک شهرداری آمدند و سرمایه‌گذار برای اجرای پروژه‌های عمران شهری جذب کردند و آنچه در شهر کرمان در حال اجرا هستند، مصوبات لازم را دارند.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "ابوالقاسم سیف‌الهی" پیش از ظهر امروز 14 اسفندماه در نشست خبری استاندار کرمان گفت: مرکز استان پیشانی استان است و در گذشته برخی از شهر کرمان به دلیل آنکه آباد نبود، به روستا تعبیر می‌ کردند.

وی ادامه داد: شرایط استان از نظر شهرسازی وضعیت نامناسبی داشت، همواره شهرداران از استانداران وقت می خواستند که فکری برای وضعیت کرمان انجام دهد، لذا هر استانداری به وسع و تواناییش اقداماتی برای آبادانی شهر کرمان انجام داده‌اند.

شهردار اسبق کرمان با بیان این مطلب که علیرضا رزم‌حسینی عرق خاصی به کرمان داشتند، تصریح کرد: وقتی از استاندار درخواست همکاری برای آبادانی شهر کرمان کردیم، «علیرضا رزم‌حسینی» عنوان کردند که از وقت فراغتم برای آبادانی شهر کرمان می‌گذارم به شرط آنکه شما نیز استفاده کنید.

وی از احیای برخی از آثار باستانی کرمان که به فراموشی سپرده شده بود، در این دولت سخن به میان آورد و بیان کرد: کنسولگری انگلیس یک ساختمان متروکه بود و در ساختمان آن گوسفند نگهداری می‌کردند، همچنین باغ فتح آباد نیز یک باغ متروکه بود که «علیرضا رزم‌حسینی» آنها را با همکاری سایر دستگاه‌ها احیا کرد.

معاون سابق استاندار «رزم‌حسینی» نگاه عمومی به سراسر استان داشته است، اظهار کرد: برای اجرای پروژه‌های عمران شهری یک شخص برای آن تصمیم نمی‌گیرد بلکه یک مجموعه برای اجرای پروژه های عمران شهری تصمیم گیری می‌کنند.

وی به تاریخ احداث پل‌ها اشاره کرد و عنوان کرد: همه کارهای عمرانی بر مبنای مصوبات بالادستی اجرا می‌شوند و همچنین مطالعات فرهنگی، اجتماعی و زیست محیطی کرمان در سال 85 آغاز شد.

سیف‌الهی با بیان این مطلب که برای جذب سرمایه‌گذار برای سراسر استان، نیاز است که مرکز استان آباد باشد، تاکید کرد: استاندار کرمان به کمک شهرداری آمدند و سرمایه‌گذار برای اجرای پروژه‌های عمران شهری جذب کردند و آنچه در شهر کرمان در حال اجرا هستند، مصوبات لازم را دارند.

وی با بیان این مطلب که شوراها باید ادامه دهند اقدامات شوراهای قبلی باشند، بیان کرد: استاندار کرمان توصیه کردند که مطالعات امکان سنجی مترو انجام شود که متاسفانه به نتیجه نرسید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: