• یکشنبه ۱۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-4184-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : پوششی

زاهدی در پی عدم واریز حقوق بهمن ماه بازنشستگان فولاد:

حقوق بهمن ماه بازنشستگان فولاد فردا دوشنبه واریز می‌شود.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: در پی عدم واریز حقوق بهمن ماه بازنشستگان فولاد با پیگیری‌های انجام شده و طی قول مساعد ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی حقوق بهمن ماه بازنشستگان فولاد فردا دوشنبه واریز می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "محمدمهدی زاهدی" اظهار کرد: در پی عدم واریز حقوق بهمن ماه بازنشستگان فولاد و اعتراض شدید این قشر زحمتکش، با پیگیری‌های انجام شده و طی نشست با ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در همان جلسه طی تماس با کانون بازنشستگان صنعت فولاد «زغال سنگ» استان کرمان قول مساعد داد که تا فردا دوشنبه حقوق بازنشستگان واریز می‌شود.

 نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همچنین وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به کانون بازنشستگان صنعت فولاد «زغال‌سنگ» قول داد که پیگیر حقوق اسفند و عیدی بازنشستگان این قشر زحمتکش هستیم.

به گزارش ایسنا؛ کانون بازنشستگان فولاد استان کرمان با تقدیر و تشکر از دکترزاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: از نماینده مردم کرمان و راور سپاسگزاریم که شرایطی را فراهم آورد تا  بتوانیم با ربیعی وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی ارتباط تلفنی برقرار کرده و شخصا مشکلات بازنشستگان صنعت فولاد را به شخص وزیر بازگو نماییم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: