• شنبه ۱۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9612-587-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

مدیر کل حفظ و آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان:

تالیف 128 عنوان کتاب با محوریت نقش استان کرمان در دفاع مقدس

مدیر کل حفظ و آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان با بیان این مطلب که 128 عنوان کتاب در خصوص نقش استان کرمان در دفاع مقدس در استان کرمان تالیف شده یا در حال تالیف است، تصریح کرد: در استان کرمان 268 شهید گمنام در 96 مکان آرمیده‌اند.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "محمدمهدی ابوالحسنی" شامگاه شنبه 12 اسفندماه در نشست مشترک شورای دفاع مقدس و شورای ایثار و شهادت گفت: موزه دفاع مقدس یکی از مراکز فرهنگی در استان کرمان در خصوص حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس می‌باشد.

وی با بیان این مطلب که 128 عنوان کتاب در خصوص نقش استان کرمان در دفاع مقدس در استان کرمان تالیف شده یا در حال تالیف است، تصریح کرد: در استان کرمان 268 شهید گمنام در 96 مکان آرمیده‌اند.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با درخواست اختصاص بودجه‌ای برای اعزام راهیان نور، عنوان کرد: بودجه‌ای نیز برای ساخت و ساز حرم شهدای گمنام اختصاص یابد.

محمدرضا حسنی سعدی نیز در این جلسه با بیان این مطلب که 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا در ایران است، گفت: باید یاد و سیره شهدا را نگهداریم و به نسل‌های بعدی منتقل کنیم.

مدیر کل بنیاد شهید و ایثارگران از وجود 226هزار و 61 شهید در کشور تاکنون خبر داد و عنوان کرد: یادواره شهدای در کرمان به خوبی برگزار می شود مخصوصا یادواره شهدای رفسنجان باشکوه برگزار می‌شود، ضمن آنکه براساس نظر سنجی استان کرمان در زمینه حضور مردم در گلزارهای شهدا، رتبه اول در کشور کسب کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: