• شنبه ۵ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۲
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9612-890-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

عضو شورا ارزشیابی انجمن خوشنویسان ایران:

تبدیل رفسنجان به قطب خوشنویسی در استان کرمان و کشور

عضو شورا ارزشیابی انجمن خوشنویسان ایران با بیان اینکه کار فرهنگی زیرساخت اصلی کشور است، تصریح کرد: با کارها و اقدامات و حمایتهایی که انجام گرفته است رفسنجان به یکی از قطبهای خوشنویسی استان کرمان و کشور تبدیل خواهد شد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، استاد یادگار خیام عصر امروز 5 اسفندماه در مراسم افتتاح نمایشگاه خوشنویسی نقطه در گالری نگار رفسنجان اظهار کرد: هیچوقت در رفسنجان احساس غریبی نکردم و حتی از شهر خودم بیشتر رغبت داشته ام که در این شهر نمایشگاه داشته باشم.

عضو شورا ارزشیابی انجمن خوشنویسان ایران با بیان اینکه کار فرهنگی زیرساخت اصلی کشور است، تصریح کرد: با کارها و اقدامات و حمایت‌هایی که انجام گرفته است رفسنجان به یکی از قطبهای خوشنویسی استان کرمان و کشور تبدیل خواهد شد.

خیام حضور دو استاد چیره دست به نامهای ایزدخواه و طالبی را در رفسنجان مورد اشاره قرار داد و افزود: علاوه بر تلاش و ممارست هنرمندان و خوشنویسان، حمایت‌های مسئولین شهر بویژه آقای میرافضلی مدیر روابط عمومی مس سرچشمه نیز وجود دارد و اساتیدی طراز اولی که نمایشگاه داشته اند را در رفسنجان میسر کرده است.

وی اظهار کرد: امیدواریم خانه خوشنویسی و موزه خوشنویسی در رفسنجان ایجاد شود و قول می دهم آثار فاخر شورای ارزشیابی به این موزه تعلق بگیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: