• پنجشنبه ۱۹ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9611-3990-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس:

نیمی از موقوفات کشور متعلق به خیران رفسنجانی

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه خیّران رفسنجانی سال‌های سال در تمام زمینه‌ها پیشقدم بودند، تصریح کرد: نیمی از موقوفات در کشور متعلق به خیران رفسنجانی است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، احمد انارکی‌محمدی صبح امروز 19 بهمن ماه در حاشیه افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت شهری در کریم آباد محقق رفسنجان با حضور معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اظهار کرد: خیران رفسنجانی همواره دست دولت و مردم را می‌گیرند و شهر ما به وجود خیران خود معروف است.

وی با اشاره به اینکه خیّران رفسنجانی سال‌های سال در تمام زمینه‌ها پیشقدم بودند، تصریح کرد: نیمی از موقوفات در کشور متعلق به خیران رفسنجانی است.

انارکی محمدی عنوان کرد: برای نخستین بار در بحث پزشکی هسته‌ای 70 سال قبل خیران شهر ما اقدام به وقف کردند که امروزه بخش مهمی در کشور است و نشان می‌دهد، خیّران شهر ما بسیار دوراندیش بودند.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از خانواده حجتی که هزینه ساخت این مرکز را پرداخت کرده اند، تصریح کرد: خانواده خیّر حجتی پور کار بزرگی را برای مردم انجام دادند که جای تقدیر و تشکر دارد و دست این خانواده را می‌بوسیم که باری از دوش دولت برداشتند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: