• پنجشنبه ۱۹ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-7014-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

رئیس شورای حوزه علمیه کرمان:

کمیته امداد از جمله نهادهایی است که بیشترین خدمت را به انقلاب و نظام کرده است

رئیس شورای حوزه علمیه کرمان گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره) ازجمله نهادهایی است که بیشترین خدمت را به انقلاب و نظام کرده است

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر،
آیت‌الله "سید یحیی جعفری" در دیدار مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) و جمعی از معاونان این نهاد به مناسبت دهه مبارک فجر، خدمات کمیته امداد را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و افزود: کمیته امداد امام خمینی(ره) ازجمله نهادهایی است که از ابتدای راه‌اندازی خدماتی را به فقرا و نیازمندان ارائه کرده است.

وی با اشاره به اینکه خدمات کمیته امداد امام خمینی(ره) به افراد جامعه روشن و واضح است، بیان کرد: اقدامی که کمیته امداد در راستای توانمندسازی خانوارهای تحت حمایت انجام می‌دهد اقدامی شایسته و ارزشمند است.

آیت‌الله جعفری با اشاره به اینکه دشمن‌روی محورهای فقر و نادانی هر جامعه‌ای کار می‌کند و امیدواریم خداوند به کمیته امداد و سایر نهادهای خدمت رسان توفیقی عنایت کند که به‌نحوی‌که برایشان امکان‌پذیر است دست قشر محروم و مستضعف جامعه را بگیرند تا بتوانیم از این مرحله سخت و دشوار اقتصادی جامعه به‌راحتی عبور کنیم.

وی ادامه داد: مسئولان نظام باید طوری برنامه‌ریزی کنند که کشور از این مرحله حاد و دشوار اقتصادی عبور کند.

رئیس شورای حوزه علمیه کرمان با تاکید بر اینکه خدمات کمیته امداد در حال حاضر باید نسبت به گذشته متفاوت باشد زیرا شرایط امروز جامعه با گذشته متفاوت شده است، خاطرنشان کرد: کمیته امداد ازجمله نهادهایی است که بیشترین خدمت را به انقلاب و نظام کرده و خواهد کرد.

"یحیی صادقی" مدیرکل کمیته امداد استان کرمان نیز در این دیدار گفت: کمیته امداد 22 روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی به دستور امام راحل تأسیس شد و تاکنون خدمات ارزشمندی به محرومان ارائه کرده است.

وی ادامه داد: این نهاد شش شهید گران‌قدر را از کارکنان امدادگر خود تقدیم انقلاب کرده است.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان در ادامه توانمندسازی مددجویان را یکی از اهداف و برنامه‌های مهم کمیته امداد اعلام کرد و گفت: امروزه تمام سعی ما بر این است که خانواده‌های تحت حمایت بتوانند روی پای خود بایستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: