• پنجشنبه ۱۹ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9611-3790-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : پوششی

نماینده مردم شهربابک در خانه ملت عنوان کرد:

ساخت 40 درصد بیمارستان جدید شهربابک با مشارکت مردمی

نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی از برنامه ریزی و پیگیری ساخت بیمارستان دوم در سطح شهرستان و تامین زمین، نقشه و ردیف های بودجه ملی خبر داد و بیان کرد: ۴۰ درصد از بیمارستان جدید شهرستان با مشارکت مردمی ساخته خواهد شد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "علی اسدی" شامگاه چهارشنبه 18 بهمن‌ماه در حاشیه مراسم تجلیل از خیرین سلامت در حوزه درمان شهرستان شهربابک، با حضور معاون امور اجتماعی وزارت بهداشت و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمان گفت: تجهیزات و اقلام مورد نیاز بیمارستان ولیعصر (عج) شهرستان که در سفر دو تن از معاونان وزیر بهداشت و درمان به شهرستان شهربابک درخواست شده بود، تامین شده است.

وی گفت: حضور مسئولین در شهرهای دور افتاده و بررسی مشکلات این مناطق از نزدیک، گام ویژه ای برای حل مشکلات است، ضمن آنکه تقسیم عادلانه امکانات و بودجه ها در سطح کشور، توسعه شهرهای دور افتاده را رقم خواهد زد و ما خواستار توجه مسئولین رده بالا در این زمینه هستیم.  

نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به حجم بالای اختصاص بودجه به امور جاری، از روند رو به بهبود طرح های عمرانی در سال‌های اخیر اظهار خرسندی کرد و افزود: تلاش در جهت اخذ ردیف بودجه ملی برای طرح های عمرانی و زیربنایی ار جمله اولویت‌‌های کاریم است.

وی در ادامه از برنامه ریزی و پیگیری ساخت بیمارستان دوم در سطح شهرستان و تامین زمین، نقشه و ردیف های بودجه ملی  بدین منظور خبر داد و بیان کرد: ۴۰ درصد از بیمارستان جدید شهرستان با مشارکت مردمی ساخته خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: