• چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9611-4285-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : تولیدی

رییس شورای شهر کرمان:

شورای شهر کرمان قصد تعطیلی هیچ پروژه‌ای را ندارد/شهرداری تاکنون طرحی به عنوان المان آزادی به شورا نیاورده است

رییس شورای اسلامی شهر کرمان با اشاره به برخی از اخبار منتشر شده مبنی بر اینکه شورا اسلامی شهر کرمان قصد تعطیلی برخی پروژه‌ها را دارد، تاکید کرد: این موضوع اصلا صحت ندارد و شورای اسلامی شهر کرمان قصد تعطیلی هیچ پروژه‌ای را ندارد ضمن آنکه هیچ پروژه‌ای تعطیل نشده است.

"محمد فرشاد" در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر، در خصوص اخبار منتشر شده مبنی بر اختلاف شورا با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء و عدم ادامه اجرای برخی از پروژه‌ها گفت: شورای اسلامی شهر کرمان هیچ مشکلی با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء ندارد و همه قراردادهایی که بین شورای اسلامی شهر کرمان و قرارگاه خاتم الانبیاء منعقد شده است، در چهارچوب قرارداد انجام خواهند شد.

وی با اشاره به برخی از اخبار منتشر شده مبنی بر اینکه شورا اسلامی شهر کرمان قصد تعطیلی برخی پروژه‌ها را دارد، تاکید کرد: این موضوع اصلا صحت ندارد و شورای اسلامی شهر کرمان قصد تعطیلی هیچ پروژه‌ای را ندارد ضمن آنکه هیچ پروژه‌ای تعطیل نشده است.

رییس شورای اسلامی شهر کرمان در پاسخ به این سوال که برخی‌ها مدعی شده‌اند که رسانه‌ها شورا اسلامی شهر کرمان را تحت فشار قرار داده‌اند؟ اظهار کرد: این سوال را باید از افرادی که این مساله را مطرح کرده‌اند بپرسید که بر چه استدلالی چنین موضوعی را مطرح کرده‌اند.

وی در خصوص سرنوشت المان میدان آزادی گفت: موضوع المان آزادی تا کنون در شورای اسلامی شهر کرمان مطرح نشده است، شورا وقتی ورود پیدا می‌کند که شهرداری آن طرح را به شورا ارایه دهد تا شورا آن را مورد ارزیابی قرار دهد، لذا شهرداری تاکنون طرحی به عنوان المان آزادی به شورا نیاورده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: