• سه شنبه ۱۷ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9611-3590-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : دریافتی

افتتاح 15 پروژه عمرانی در بخش کشکوئیه رفسنجان

در ششمین روز از دهه مبارک فجر، نماینده مردم شهرستان های رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و جمعی دیگر از مسئولین محلی، 15 طرح عمرانی به ارزش بیش از 33 میلیارد ریال در  بخش کشکوئیه این شهرستان افتتاح شد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، بخشدار کشکوئیه رفسنجان عصر امروز 17 بهمن ماه در حاشیه افتتاح این طرحها در جمع خبرنگاران اظهار کرد: روشنایی معابر خیابان ولی عصر(عج) روستای دئفه رضوی با هزینه بالغ بر ۳۰۰ میلیون ریال به متراژ ۳۶۰متر از محل تأمین اعتبار دهیاری و اداره برق افتتاح شد.

علی ملاشفیعی با اشاره به افتتاح آسفالت خیابان ولی عصر(عج) روستای دئفه رضوی با هزینه بالغ بر1 میلیارد و 200 میلیون ریال، افزود: گلخانه خانگی روستای دئفه رضوی نیز پروژه دیگری بود که با هزینه بالغ بر 400 میلیون ریال با اعتبار بخش خصوصی افتتاح شد.

وی به افتتاح ساختمان اداره آب شهری کشکوئیه با هزینه بالغ بر 4 میلیارد و 500 میلیون ریال اشاره و بیان کرد: خط انتقال آب شهری کشکوئیه و تجهیز چاه آب شرب نیز با هزینه بالغ بر 13 میلیارد ریال از دیگر طرح هایی بود که امروز مورد بهره برداری قرار گرفت.

ملاشفیعی ادامه داد: همچنین سه طرح شامل آسفالت خیابان ولی عصر(عج) 2 کشکوئیه با هزینه بالغ بر ۶۰۰ میلیون ریال، آسفالت انتهای خیابان امیرکبیر کشکوئيه با هزینه بالغ بر۸۰۰ میلیون ریال، آسفالت خیابان امام حسین(ع) کشکوئیه با هزینه بالغ بر 1 میلیارد و 300 میلیون ریال توسط شهرداری به بهره برداری رسید.

بخشدار کشکوئیه افتتاح روشنایی معابر بلوار امام رضا(ع) شهرکشکوئیه با هزینه بالغ بر ۴۰۰ میلیون ریال توسط شهرداری را از دیگر افتتاحیه های امروز اعلام و اظهار کرد: طرح آبیاری کم فشار زیر سطحی در روستای احمد آباد عباس خان کشکوئیه با هزینه بالغ بر ۳۶۰ میلیون ریال توسط بخش خصوصی وجهاد کشاورزی به بهره برداری رسید.

وی تصریح کرد: افتتاح نیروگاه خورشیدی ۵ کیلووات خانگی در روستای علی آباد شهید به متراژ ۱۶متر مربع و هزینه بالغ بر ۳۰۰ میلیون ریال توسط بخش خصوصی از دیگر برنامه های امروز بود.

ملاشفیعی ادامه داد: باند دوم جاده تقی آباد و حسین آباد کشکوئیه به لطف آباد انار با هزینه بالغ بر 6 میلیارد و 500 میلیون ریال نیز افتتاح شد.

وی خاطرنشان کرد: جاده روستایی تقی آباد به جاده یزد و کرمان نیز با هزینه بالغ بر 1 میلیارد و 50 میلیون ریال به طول ۶ کیلومتر و اصلاح و بهسازی شبکه آب روستایی با هزینه بالغ بر 2 میلیارد ریال به طول ۴۰۰۰ متر امروز به بهره برداری رسید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: