• سه شنبه ۱۷ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-6414-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان:

نقص تاثیرگذاران فرهنگی، عدم برنامه‌سازی است

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمان گفت: عده ای به صورت هدفمند مطالب شبکه های اجتماعی را با هدایت صهیونیسم برنامه سازی می کنند و این نقص ما و تاثیرگذاران فرهنگی است که برنامه سازی نمی کنیم.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "یحیی صادقی" امروز 17 بهمن ماه در مراسم افتتاح کانون فرهنگی تربیتی "شهیدمحسن حججی" شهر کرمان اظهار کرد: نتیجه کار فرهنگی سریع است و اگر دیر اقدام کنیم، خیلی سریع زمینه انحراف ایجاد می شود.

وی افزود: امروز در موقعیتی قرار گرفته ایم که جنگ فرهنگی در جامعه است و حق و باطل مخلوط شده و به خورد بشریت داده می شود.

صادقی تصریح کرد: عده ای به صورت هدفمند مطالب شبکه های اجتماعی را با هدایت صهیونیسم برنامه سازی می کنند و این نقص ما و تاثیرگذاران فرهنگی است که برنامه سازی نمی کنیم.

وی با اشاره به اینکه ترویج مواد مخدر با تبلیغات دروغ، طلاق و ... از آسیب های جامعه است، بیان کرد: کار فرهنگی و نیاز فرهنگی منحصر به یک گروه و خانواده خاص نیست و همه ما نیاز داریم و باید آسیب شناسی کرده و بدانیم فرزندانمان چه می کنند؟ که این امر با کار فرهنگی و صبر و حوصله شدنی است.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت: کانون فرهنگی تربیتی شهید محسن حججی وابسته کمیته امداد منطقه یک کرمان چهارمین کانون کمیته امداد استان است.

وی افزود: این کانون با 200 متر مربع زیربنا و 6 کلاس در زمینه های فرهنگی، تربیتی، مذهبی و ... به مددجویان کمیته امداد آموزش می دهد.

صادقی با اشاره به اینکه بنده به فعالیت این کانون و بستری که ایجاد شده خیلی امیدوار هستم، گفت: باید این کانون کاملا پشتیبانی بشود و تجهیزات لازم در اختیار قرار بگیرد.

وی تصریح کرد: تاکنون 1600 نفر برای حضور در برنامه های کانون فرهنگی تربیتی شهید حججی ثبت نام کرده اند که 1400 نفر از آنها خانم هستند.

به گزارش ایسنا، کانون فرهنگی تربیتی شهید محسن حججی در کوچه یک خیابان جیحون افتتاح شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: