• یکشنبه ۱۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-6584-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

انتقاد شدید معاون استاندار کرمان:

فقط یک هزارم تسهیلات اشتغال‌زایی پرداخت شده است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان با انتقاد شدید از اینکه فقط یک هزار تسهیلات اختصاص یافته به استان کرمان تا کنون پرداخت شده است، ادامه داد: براساس بند «الف و ب» تبصره 18؛ 370 میلیارد تومان تسهیلاتی است که به استان کرمان ابلاغ شده که 250 میلیارد تومان به بانک‌ها معرفی شده که 57 میلیارد تومان آن تا کنون پرداخت شده است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر،"محمدجواد فدائی" صبح امروز 15 بهمن‌ماه در کارگروه اشتغال استان کرمان گفت: در استان کرمان برای جذب تسهیلات اشتغال فراگیر باید تلاش بیشتری انجام شود.

وی با انتقاد شدید از اینکه فقط یک هزار تسهیلات اختصاص یافته به استان کرمان تا کنون پرداخت شده است، ادامه داد: براساس بند «الف و ب» تبصره 18؛ 370 میلیارد تومان تسهیلاتی است که به استان کرمان ابلاغ شده که 250 میلیارد تومان به بانک‌ها معرفی شده که 57 میلیارد تومان آن تا کنون پرداخت شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان تاکید کرد: دولت با مشکلات زیاد تسهیلاتی برای رفع مشکل اشتغال فراهم کرده است، چرا کاهلی می‌کنید؟ چرا منابع را معطل می‌کنید؟ باید از این فرصت استفاده کنید.

وی ضمن نقد سامانه رصد افزود: این سامانه برای سرعت بخشیدن به کارها طراحی شده است اما برعکس عمل می‌کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: