• جمعه ۱۳ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9611-3685-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

روحانی در نشست خبری عنوان کرد:

کرمان به صادر کننده برق در کشور تبدیل شده است/امیدواریم تا پایان این دولت، آب به سیرجان برسد

رییس جمهور با بیان اینکه 900 مگاوات برق با افتتاح طرح های روز گذشته به استان کرمان اضافه شد و استان کرمان به صادر کنندگان برق تبدیل شده است افزود: حدود یک هزار و 700 طرح در بخش کشاورزی در سراسر استان کرمان افتتاح شد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، دکتر "حسن روحانی" پیش از ظهر امروز 13 بهمن‌ماه در نشست خبری با اصحاب استان کرمان گفت: مردم کرمان مردمانی پر لطف و محبت هستند.

وی از افراد تلاشگر برای آبادانی کشور تشکر یکرد و افزود: وظیفه داشتیم مشکلات و حرف های مردم مناطق زلزله زده را بشنویم و طرح های آماده افتتاح بودند را افتتاح کردیم و ضمن آنکه به طرح هایی قابل اجرایی توجه کنیم.

رییس جمهور ادامه داد: در استان کرمان در دیروز و دیشب بیش از 10 هزار میلیارد تومان طرح و پروژه افتتاح شد و طرح های بسیار مهم در سیرجان و گل گهر و در مس سرچشمه و همچنین در سایر نقاط استان طرح ها افتتاح شد.

وی با بیان اینکه 900 مگاوات برق با افتتاح طرح های روز گذشته به استان کرمان اضافه شد و استان کرمان به صادر کنندگان برق تبدیل شده است افزود: حدود یک هزار و 700 طرح در بخش کشاورزی در سراسر استان کرمان افتتاح شد.

روحانی با بیان اینکه روز گذشته عملیات راه آهن سیرجان کرمان آغاز شد و امیدواریم تا پایان دولت این طرح اجرایی و عملیاتی شود، تصریح کرد: انتقال آب از جنوب به کرمان از دیگر طرح ها بود و امیدواریم آب به سیرجان تا پایان دولت دوازدهم برسد، همچنین طرح های گردشگری مربوط به پارک گردشگری ملی خبر امیدواریم هر چه سریعتر اجرایی شود.

وی از بازدید خود از مناطق زلزله زده سخن به میان آورد و بیان کرد: در چهره مردم این مناطق  صبر، استقامت و امیدواری وجود داشت با اینکه برخی از آنها خانه های آنها به صورت کامل و برخی قسمتی از منازلشان تخریب شد.

از اسکان دایمی مناطق زلزله زده تا پایان تیرماه سال 97 خبر داد و بیان کرد: مردم مناطق زلزله زده از خدمات انجام شده راضی بودند اما دولت حمایت خواهد کرد تا منازل آنها در سال آینده تحویل داده شود.

.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: