• پنجشنبه ۱۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-4414-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی وارد کرمان شد + برنامه‎‌ها

دکترعلی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، صبح امروز پنج شنبه ۱۲ بهمن در هجدهمین سفراستانی خود دردولت دوازدهم و همزمان با سفر دکترروحانی رئیس جمهور کشورمان وارد استان کرمان شد .

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، افتتاح و کلنگ زنی هم زمان 17 طرح در حوزه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان کرمان با دستور رئیس جمهور و به صورت ویدئو کنفرانس، بازدید از چند طرح عمرانی و خدماتی و شرکت در جلسه شورای اداری استان از جمله برنامه های پیش بینی شده برای سفردکتر ربیعی  به کرمان است.

"رضا اسماعیلی" مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان در این باره گفت: مهمترین طرح هایی که با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بهره برداری می شوند، در حوزه مدیریت درمان تأمین اجتماعی شامل ارتقای هتلینگ بیمارستان شهید غرضی سیرجان و  افتتاح بخش جراحی قلب باز بیمارستان پیامبر اعظم (ص) است .

وی ادامه داد: در حوزه بهزیستی نیز افتتاح مراکز خدمات بهزیستی استقلال، روانشناختی 1480، توانبخشی شهرستان بردسیر، کلنگ زنی مرکز اجتماع درمان مدار TC کرمان، کلنگ زنی مرکز خدمات بهزیستی اداری جیرفت، کلنگ زنی مرکز خدمات بهزیستی اداری رفسنجان، افتتاح بخشی از پروژه نوسازی و مقاوم سازی شیر خوارگاه مادر کرمان، افتتاح بخشی از پروژه نوسازی و مقاوم سازی مرکز معلولین شهید فیاض بخش است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان افزود: افتتاح ساختمان اداری اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بردسیر و افتتاح سالن ورزشی چند منظوره کارگران راور نیز از برنامه های دکتر ربیعی در این استان به شمارمی رود .

اسماعیلی تصریح کرد:  دکتر ربیعی در حوزه بانک توسعه تعاون نیز طرح های مجموعه ورزشی و استخر سعید در کرمان، مجموعه ورزشی و استخر صالحی در سیرجان، مجتمع عالی ورزشی در کرمان و مجموعه ورزشی آلپ در کرمان را افتتاح می کند .

وی افزود: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حوزه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای نیز، اداره شهرستان بافت را از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح خواهد کرد  .

گفتنی است اعطای تسهیلات طرح اشتغال روستایی و بررسی مسائل مربوط  به وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی نیز ازدیگر اهداف این سفر دکتر ربیعی محسوب می شود

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: