• دوشنبه ۹ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9611-687-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

مدیر حراست مسجد مقدس جمکران:

مسجد جمکران سالانه بیش از 20 میلیون نفر زائر ایرانی و غیرایرانی دارد

مدیر حراست مسجد مقدس جمکران تصریح کرد: امروز مسجد جمکران جایگاه ویژه‌ای داشته و به مرکز جهانی و پایگاه مهدویت تبدیل شده است به نحوی که سالانه بیش از 20 میلیون نفر زائر ایرانی و غیرایرانی دارد و مقام معظم رهبری عنایت ویژه‌ای به این مسجد دارند.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "ابوالقاسم شربتی" یکشنبه شب 8 بهمن ماه در همایش خادمان افتخاری مسجد مقدس جمکران در تالار علقمه رفسنجان اظهار کرد: گردهمایی خادمان استان کرمان کار بسیار عالی و ارزشمندی است و امیدواریم شهرهای دیگر هم از این کار تأسی بگیرند. مسجد مقدس جمکران به حضور خادمانی همچون شما خادمان افتخاری احتیاج دارد و زبان از این کار ارزشمند قاصر است.

وی افزود: حضور در مسجد جمکران به عنوان خادم توفیق می‌خواهد و این توفیق نصیب شما شده و بدون تردید ثواب مضاعف خواهید برد چراکه مسیر طولانی تا شهر مقدس قم را با سختی و مشقت طی می‌کنید و در موقع مقرر در مسجد مقدس جمکران حضور پیدا می‌کنید.

مدیر حراست مسجد مقدس جمکران یادآور شد: مسجد جمکران دو صاحب دارد که یک صاحبش خداوند است و صاحب دیگرش حضرت ولی عصر(عج) است، افراد بسیاری هستند که با اینکه در قم زندگی می‌کنند حتی توفیق حضور در مسجد جمکران را پیدا نمی‌کنند.

شربتی از همراهی خانواده های خدام افتخاری نیز قدردانی کرد و گفت: همراهی و همدلی خانواده خادمان افتخاری هم اثرگذار است که شما موفق به این توفیق شدید و خانواده‌های شما هم در این ثواب شریک هستند.

مدیر حراست مسجد مقدس جمکران تصریح کرد: امروز مسجد جمکران جایگاه ویژه‌ای داشته و به مرکز جهانی و پایگاه مهدویت تبدیل شده است به نحوی که سالانه بیش از 20 میلیون نفر زائر ایرانی و غیرایرانی دارد و مقام معظم رهبری عنایت ویژه‌ای به این مسجد دارند.

شربتی خاطرنشان کرد: این مکانی که محل شیفتگان و ارادتمندان فراوانی است دشمنانی هم دارد دشمنانی که به نام دین با دین و  شیعه مخالف هستند و به طریق اولی با جمهوری اسلامی مخالفت می‌کنند.

وی افزود: وهابی‌ها و تفکیری‌ها از مخالفان سرسخت اماکن زیارتی ما هستند و نقشه‌هایی می‌کشند و توطئه‌هایی می‌کنند اما در بسیاری از مواقع توطئه‌های آنها برملا می‌شود و نمونه این دشمنی‌ها را در سوریه و عراق دیدیم.

مدیر حراست مسجد مقدس جمکران خاطرنشان کرد: در موصل زیارتگاه دانیال پیامبر(ع)، زیارتگاه حضرت یونس و زیارتگاه‌های زیادی توسط گروه‌های تکفیری و وهابی با بمب منفجر و با بولدوزر صاف شد که ناشی از کینه آنها از اماکن مذهبی و زیارتی است.

شربتی ادامه داد: در یک مورد تنها در عراق 1700 جوان دانشجوی شیعه را سر بریدند و به نوامیس ملت مسلمان عراق و سوریه تجاوز کردند و جنایات بی‌شماری به نام دین و اسلام انجام دادند.

وی با بیان اینکه آل‌سعود، آمریکا، رژیم صهیونیستی و... از امنیت ایران ناراحت هستند و برای همین تلاش و توطئه می‌کنند این امنیت را از ما بگیرند، تصریح کرد: در کشور ما هم می‌خواستند جنایاتی کنند چراکه اربابان آنها ایران را عامل شکست خود می‌دانند و در چندسال اخیر تلاش کردند جنایاتی انجام دهند اما با عنایت ائمه اطهار(ع) و تلاس همه نیروهای مخلص و پرتوان جمهوری اسلامی ایران اعم از سپاه، بسیج، سربازان گمنام امام زمان(عج) و... نتوانستند کاری از پیش ببرند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: