• شنبه ۷ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۲
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9611-790-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

مدیر مجتمع مس سرچشمه:

کارکنان شرکت مس از سرمایه‌های اصلی شرکت هستند

مدیر مجتمع مس سرچشمه در جلسه تولید مس منطقه کرمان گفت : کارکنان شرکت مس از سرمایه‌های اصلی شرکت هستند و ما باید ارزش این سرمایه را پاس بداریم.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، حسین احمدی عصر امروز 7 بهمن ماه در جلسه تولید مس منطقه کرمان اظهار کرد: کار کردن در مجموعه مس جزو افتخارات هر شخصی است. امیدوارم با همکاری همه همکاران در سرچشمه و شهربابک، بتوانیم در پایان گزارش خوبی را از عملکردمان ارائه بدهیم.

وی افزود: در حوزه تولید ظرفیت خوبی داریم، رسیدگی به  مسائل پشتیبانی و پرداختن به حواشی، بیشترین وقت را از مدیران ارشد مس می‌گیرد. البته شرکت های بزرگ مشکلات بزرگی نیز دارند.

احمدی به وجود نیروی انسانی توانمند در مجموعه مس اشاره کرد و گفت : پاسداشت و نگهداری از این نیروها و بالابردن راندمان کاری از اولویت‌های اصلی است.

تولید و توسعه در مس متوقف نشده است

به گزارش ایسنا، مدیر پیشین مس منطقه کرمان نیز در این جلسه گفت: در طول یکسال و نیم گذشته که بنده این مسوولیت را بر عهده داشتم، با توجه به همه مشکلاتی که وجود داشت، نگذاشتیم تولید متوقف شود و اگر به موفقیتی دست پیدا کردم، حاصل تلاش تمام همکارانم در این مجموعه بوده است.

محمد حسنی افزود: در طول دوران مسوولیتم، از کرامت کارکنان ( از کارگر ساده تا مدیر ارشد شرکت) دفاع کردم و تمام تلاش خود را در جهت ایجاد محیطی سالم، حرفه ای و رشد استعدادها  به‌کار بردم.

حسنی افزود: در بیرون از شرکت نیز تعامل و همکاری خوبی با مسولین استان بخصوص شهرهای رفسنجان و شهربابک داشتم و در طول این مدت تجربیات خوبی را در کنار همکارانم کسب کردم.

وی در ادامه با اشاره به بحران‌ها و مشکلات در زمان مسوولیت کاری خود، گفت: علی‌رغم همه مشکلات و تحریم‌ها، تولید و توسعه مس هیچ‌گاه از برنامه زمان‌بندی عقب نبوده و حتی جلوتر است و هم اکنون در استان کرمان ده طرح بزرگ در حال بهره‌برداری یا آمادۀ افتتاح داریم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: