• شنبه ۷ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-188-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : دریافتی

نماینده مردم شهربابک در خانه ملت خواستار شد:

میزان پیشرفت پروژه‌ی تکمیل ورزشگاه شهدای مس شهربابک به صورت ماهانه

نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی خطاب به مدیر عامل باشگاه گفت: باید ماهیانه گزارشی از میزان پیشرفت پروژه‌ی تکمیل ورزشگاه شهدای مس شهربابک ارایه شود تا دلایل و موانع عدم پیشرفت تکمیل ورزشگاه(کاسه استادیوم) بررسی و پیگیری شود.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "علی اسدی" در حاشیه بازدید از ورزشگاه ده هزار نفری شهدای مس شهربابک گفت: رؤسای ادارات شهرستان باید روحیه پیگیری درخواست ها و مطالبه‌گری خود را افزایش دهند و در جهت رفع مشکلات و پیشرفت شهرستان بسیج شوند.

وی افزود :هدف از این بازدید بررسی مشکلات موجود این مجموعه است که از مهم ترین مواردی که باید به آن توجه کنیم بررسی وضعیت پیشرفت فیزیکی پروژه می‌باشد.

اسدی خطاب به مدیر عامل باشگاه گفت: باید ماهیانه گزارشی از میزان پیشرفت پروژه‌ی تکمیل ورزشگاه شهدای مس شهربابک ارایه شود تا دلایل و موانع عدم پیشرفت تکمیل ورزشگاه(کاسه استادیوم) بررسی و پیگیری شود.

نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی از پیگیریهای انجام شده جهت تکمیل نواقص مجموعه شماره 2، چمن مصنوعی، سرویسها و رختکن ورزشگاه تقدیر و مواردی را جهت تکمیل خواستار شدند.

در ادامه میثم پاریزی رئیس اداره ورزش و جوانان و عضو هیئت مدیره باشگاه صنعت مس شهربابک با بیان اینکه طی چند سال گذشته اتفاقات مثبتی برای ورزش شهرستان افتاده است گفت: امروز فضای ایده آلی در ورزش شهربابک وجود دارد و خوشبختانه هواداران باشگاه مس با مجموعه کادر باشگاه همراه هستند و این نشان از رضایتمندی است که توسط متولیان امر در بین مردم ایجاد شده است.

وی استفاده از ظرفیت بومی شهرستان و جایگاه مناسب و صدرنشینی فوتبال شهربابک در لیگ برتر استان را از عوامل رضایت هواداران ذکر کرد و افزود: تماشاگر همین بردها و موفقیت را می‌خواهد و این باعث افتخار و حس بالندگی در آنها می‌شود.

پاریزی با اشاره به اینکه این سربلندی‌ها در بین مردم حس اعتماد به شهر و متولیان شهر را بیشتر می‌کند تأکید کرد: این روند رو به جلو باید عقلانی پیش برود و در مباحث تیم داری و زیرساختهای ورزشگاه همه چیز متناسب با هم پیشرفت داشته باشند چرا که اختلاف بین آنها باعث بوجود آمدن حاشیه‌ها می‌شود.

وی ضمن تشکر از همت نماینده شهرستان و مسئولان مس بابت تلاش برای استقلال باشگاه مس شهربابک و اینکه باعث شدند شهرستان بیشتر دیده شود خطاب به علی اسدی نماینده شهرستان گفت: از شما به خاطر حاشیه‌ی امنیتی که برای مدیران شهربابک ایجاد کرده‌اید که بتوانند احقاء حق کنند تقدیر ویژه دارم.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهربابک افزود : امیدواریم کمک هایی که در راستای خدمات اجتماعی برای شهرستان ، شهرهای اقماری و حتی روستاها اعمال میشود استمرار داشته باشند.

علی هاشمیان مدیرعامل باشگاه صنعت مس شهربابک با بیان اینکه زمین تمرینی شماره دو ورزشگاه شهدای مس در حال تکمیل است گفت: با پیگیری هایی که از طریق شرکت مس و نماینده محترم انجام میشود برج نور در حال ساخت ، جایگاه ویژه ورزشگاه در حال استعلام وعقد قرارداد ،محوطه در حال بتن ریزی ،چمن دور پیست در مرحله خرید و ان شاا...بزودی با کمک ومساعدت های نماینده محترم و مسئولین ذیربط شاهد بهره برداری کامل در ماههای اخیر می باشیم.

وی یادآور شد : کاسه ورزشگاه مجموعه شهدای مس 66 درصد پیشرفت داشته است.

هاشمیان تصریح کرد : با قول های مساعدی که نماینده محترم داده اند بودجه ای مجزا به ورزش همگانی اختصاص داده میشود.

وی ادامه داد : در حوزه ورزش بانوان با کمک های لازم سعی در رساندن فوتبال و والیبال بانوان شهربابک به جایگاه اصلی آن هستیم.

مدیرعامل باشگاه مس با بیان این مطلب که در زمینه ورزش قهرمانی تیم های امید و جوانان ما برای مسابقات کشوری آماده میشوند خاطر نشان کرد : نزدیک به 860 نفر در آکادمی های شهرستان نظیر آکادمی های خورسند ، خاتون آباد ، جوزم ، استبرق و شهرستان مشغول به فعالیت هستند.

 تمرکزاصلی بر روی اخلاق محوری و رشد شخصیتی ورزشکاران با رویکروبرنامه محوری قرار گرفته ،که این نوید روزهای خوب در این حوزه میباشد.

در پایان مدیر عامل از  نماینده محترم ،مدیران ارشد صنایع مس ایران ،هیات مدیره محترم باشگاه و کسانی که در این مسیر مارا یاری نمودند تشکر و قدردانی نمودند


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: