• پنجشنبه ۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9611-285-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

یک مبلّغ دینی:

مردم ما کرامت می خواهند/ مبنای اقتصاد مقاومتی حضور مردم است

یک مبلّغ دینی گفت: مردم کرامت می خواهند و این ملت با تمام وجود در صحنه حضور پیدا کردند تا اقتصاد مقاومتی را پیاده کنند اما دریغ از اینکه یک نفر دست آنها را بگیرد لذا این ملت سرخورده شده است.


به گزارش ایسنا منطقه کویر،
حجت الاسلام"فرزاد صدری" امروز پنجم بهمن‌ماه در جشنواره برترین‌های صالحین استان کرمان با اشاره به اینکه امروز به معرفت خدا نیاز داریم و ارتباط خود را با پروردگار بیشتر کنیم، اظهار کرد: قدرت تعقل دلیل تمایز انسان با دیگر آفرینش‌هاست و انسان قدرت پردازش‌گری را دارد اما متاسفانه برخی از جوانان قدرت پردازش‌گری ندارند و بحران هویتی را به جامعه ما تزریق کرده اند.

وی با گلایه از عدم وجود پردازش‌گری در تحصیل‌کرده‌های جامعه افزود: امروز تنها راه مقابله با نفوذ دشمنان افزایش قدرت پردازش‌گری است.

صدری با تاکید براینکه امروز ما دچار بحران هویتی هستیم، تصریح کرد: دشمنی استکبار با ما توهم نیست، چرا خود را به خواب زده‌اید؟

این مبلغ دینی ولایت و مرجعیت و امام حسین(علیه السلام) را دارایی‌های شیعه دانست و بیان کرد: دشمنان می‌خواهند این دارایی شیعه را بگیرند تا بتوانند ما را استعمار کنند.

وی با اشاره به اعتراضات اخیر در کشور عنوان کرد: همه شعارهای اعتراضات اخیر بر علیه روحانیت بود، دشمنان چه سیلی از روحانیت خورده‌اند؟ امروز باید با رصد کردن بدانیم که ما از کجا ضربه می‌خوریم.

صدری اظهار کرد: امروز گوشی‌های هوشمند در درون همه خانواده‌‌ها نفوذ کرده و عده‌ای از مسئولین که حرف‌های خود را در فضای مجازی می‌زنند، آب نمی‌بینند وگرنه شناگران ماهری هستند.

وی از لزوم آمادگی برای مقابله با تهدیدات جدید سخن به میان آورد و خطاب به مسئولین اجرایی کشور گفت: مردم در همه صحنه‌های انقلاب و دفاع از ارزش ها هستند، تنها چیزی که مردم را آزار می دهد تحقیر و عدم شفافیت است.

این مبلّغ دینی با بیان اینکه آیا پیشینه این مردم را نمی دانید؟ افزود: این مردم همان مردمان  8 سال دفاع مقدس هستند.

وی با اشاره به فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای اقتصاد مقاومتی تاکید کرد: مردم کرامت می خواهند و این ملت با تمام وجود در صحنه حضور پیدا کردند تا اقتصاد مقاومتی را پیاده کنند اما دریغ از اینکه یک نفر دست آنها را بگیرد لذا این ملت سرخورده شده است.

وی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی را تبدیل به اقتصاد مشارکتی کرده‌اند، گفت: آیا از دل اقتصاد مشارکتی، تولید بوجود خواهد آمد؟ این ره به ترکستان می‌‌رود.

صدری گفت: عده‌ای شرکت های بزرگ را در بین خود دست به دست می‌کنند تا بگویند اقتصاد مشارکتی، در حالی که مبنای اقتصاد مقاومتی حضور مردم است.

وی عنوان کرد: رونق اقتصادی فقط از راه بازگشتن به قدرت و نیروی شریف ایران محقق خواهد شد.

صدری با اشاره به اینکه فضا را باید برای حضور مردم آماده کنید، تصریح کرد: بزرگترین طلبکار دولت قرارگاه خاتم الانبیاء است و این بچه‌های انقلاب پای شما صبر کرده اند اما شما به دنبال تخریب آنها هستید.

وی افزود: اگر این میزان بدهی که به قرارگاه خاتم الانبیاء دارید را به شرکت خارجی داشتید تمام حساب های شما را توقیف کرده بودند.

این مبلّغ دینی با انتقاد از این بحث که روز به روز شاهد فاصله بین حرف و عمل هستیم، خاطر نشان کرد: امروز مردم در صحنه حضور دارند، ضمنا بدانید این شجره طیبه (بسیج) همچنان رشد پیدا خواهد کرد.

به گزارش ایسنا در این آئین از 65 نفر از برترین های حلقه صالحین تجلیل شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: