• شنبه ۳۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-2687-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

معاون میراث فرهنگی استان کرمان اعلام کرد:

حضور شایسته کرمان در نمایشگاه بین المللی گردشگری

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: برنامه ریزی کرده ایم استان کرمان حضور شایسته ای در یازدهمین نمایشگاه بین المللی تهران داشته باشد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر،
"محمد جهانشاهی" امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران 3 تا 6 بهمن ماه امسال در محل سایت نمایشگاه های بین المللی پایتخت برگزار خواهد شد.

وی افزود: این نمایشگاه فضایی برای گردهمایی فعالان صنعت گردشگری ایران در بخش دولتی و خصوصی است و همچنین شرکت های خارجی که با ایران تبادل گردشگر دارند و شرکت هایی که درا یران سرمایه گذاری کرده اند، حضور خواهند داشت.

جهانشاهی تصریح کرد: این نمایشگاه بزرگ ترین رویداد گردشگری سال 96 در بحث بازاریابی و مارکتینگ است و برنامه ریزی شده که استان کرمان با توجه به توانمندی هایی که در حوزه طبیعی، تاریخی و فرهنگی دارد، به شکل شایسته ای در نمایشگاه شرکت کند.

وی بیان کرد: مجموع فضای غرفه استان کرمان حدود 500 مترمربع است که نماد هتل کپری قلعه گنج، ظرفیت های جنوب استان، بیابان لوت و مواریث جهانی معرفی را معرفی می کنیم و همچنین برپایی سیاه چادر عشایری و معرفی تجهیزات آفرود استان را خواهیم داشت.

معاون اداره کل میراث فرهنگی استان کرمان گفت: ویژه برنامه "عصرانه گردشگری استان کرمان" را در سالن خلیج فارس در روز افتتاحیه نمایشگاه برگزار می کنیم و استان در قالب فیلم، سخنرانی و تیزرهای تبلیغاتی معرفی می شود.

وی افزود: در چهار روز برگزاری نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران، از طرف تعدادی از آژانس های مسافرتی استان کرمان تورهایی با تخفیف زیاد به بازدیدکنندگان و کسانی که ثبت نام کنند، هدیه می شود.

جهانشاهی تصریح کرد: تلاش کرده ایم تا در این نمایشگاه در کنار معرفی طرفیت های طبیعی، تاریخی و گردشگری استان با تمرکز بر مواریث جهانی، حوزه صنایع دستی را نیز پوشش بدهیم، ضمن اینکه معرفی فرصت های سرمایه گذاری، تورهای استان و ظرفیت اقامتگاه های بوم گردی را خواهیم داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: