• شنبه ۲۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-388-5
  • خبرنگار : 23
  • منبع خبر : تولیدی

قهرمان شنای دانشجویان کشور:

ورزش شنای کرمان رو به رشد است

قهرمان شنای دانشجویان کشور گفت: ورزش شناي استان كرمان در چند سال اخير روند رو به رشدي را طي كرده است.

علی عربنژاد در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، گفت: ورزش شناي استان كرمان در چند سال اخير با حمايت هاي هيات شنای استان دوره هاي علمي و تمريني مفيدي براي مربيان كرمانی با حضور مدرسين خبره در اين زمينه فراهم آورده كه باعث پيشرفت و ارتقاي سطح شناي كرمان شده است .

وی افزود: استان کرمان با وجود قهرماناني چون علي رشيدي ،علي نقوي سابقه خوبی دارد و همچنین حضور پيشكسوتاني همچون مرحوم محمد پذيرفته، مرحوم صمداني، آقايان رحيمي ، پذيرفته ،عبدالرحماني و غیره باعث افتخار شناي كرمان مي باشند.

عربنژاد با اشاره به اینکه در بخش معلولین نیز استان کرمان زبانزد است گفت: در این بخش افرادی چون شورش دلپسند، محمد كريم زاده ،ابوالفضل نگارستاني و ايليا كاظميه دارای افتخاراتی هستند که باعث موفقیت استان کرمان در کشور شده اند.

وی با اشاره به اینکه ورزش قهرمانی نیاز به زیرساخت های مناسب و حمایت همه جانبه دارد افزود: تمام مراحل موفقيت و پيروزي در رويداد هاي ورزشي را فقط مي توان با تلاش ، پشتكار  و همدلي بدست آورد.

عربنژاد عنوان کرد: لازمه پيشرفت شناي كرمان زيرساخت هاي سخت افزاري و مسابقات متعدد مي‌باشد كه امیدواریم با پيگيري هاي اداره کل ورزش و جوانان در آينده شاهد ساخت استخر قهرماني ٥٠ متر در كرمان باشیم.

قهرمان شنای داشنجویان کشور در ادامه مطرح کرد: منش پهلواني و اخلاق در ورزش فراتراز قهرماني است پس باید بكوشيم براي پهلواني تا قهرمان باشيم.

علي عرب نژاد در مسابقات المپياد دانشجو معلمان كشور (زنجان) در سال ٩٤ موفق به مدال آوري در دو ماده پنجاه متر آزاد و پنجاه متر پروانه شده است.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: