• شنبه ۲۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-6484-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان کرمان:

1600 واحد صنعتی و صنفی در شهرک های صنعتی استان کرمان فعال هستند

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان کرمان گفت: 1600 واحد صنعتی و صنفی در شهرک های صنعتی استان کرمان فعال هستند که می توانند با استفاده از این تسهیلات ظرفیتشان را افزایش داده و افرادی را مشغول به کار کنند.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "مجید غفاری" امروز 23 دی ماه در نشست خبری با اشاره به طرح کمیته امداد در زمینه پرداخت تسهیلات کارفرمایی اظهار کرد: صنایع بزرگ با این میزان تسهیلات کارشان راه نمی افتد و بحث مورد نظر در شهرک های صنعتی که متولی صنایع خرد و کوچک است، اجرایی خواهد شد لذا این تسهیلات به شهرک های صنعتی هدایت شده است.

وی افزود: 1600 واحد صنعتی و صنفی در شهرک های صنعتی استان کرمان فعال هستند که می توانند با استفاده از این تسهیلات ظرفیتشان را افزایش داده و افرادی را مشغول به کار کنند.

غفاری تصریح کرد: بانک برای پرداخت تسهیلات ضوابط خود را دارد اما صندوق شهرک های صنعتی می تواند برای واحدهای کوچک تا 3 میلیارد تومان ضمانت نامه صادر کند و اکثر بانک های کشور طرف قرارداد این مجموعه هستند.

به گزارش ایسنا، در این نشست تفاهمنامه طرح تسهیلات کارفرمایی فی مابین مدیرکل کمیته امداد و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان کرمان امضاء شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: