• سه شنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-14514-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

رییس اتاق بازرگانی استان کرمان مطرح کرد:

پیشنهاد تشکیل اتحادیه خیّران استان کرمان/ اعلام آمادگی همکاری با هلال احمر

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان گفت: کرمان استانی با بیشترین مجموعه خیّران است اما متفرق کار می کنند و تقسیم امکانات محدود نمی تواند کارآیی داشته باشد، لذا پیشنهاد تشکیل اتحادیه خیّران را داریم که امکانات تجمیع شود.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "سیدمهدی طبیب زاده" صبح امروز 19 دی ماه در نشست مدیرعامل جمعیت هلال احمر با فعالین اقتصادی اتاق بازرگانی کرمان اظهار کرد: این نشست حرکت خوبی خواهد بود به ویژه بعد از زلزله در کرمانشاه که زلزله در سرمایه های اجتماعی بود و یکی از مشکلاتی که پیش آمد این بود هلال احمر دارد از محوریت کمک رسانی خارج می شد.

وی افزود: این نشان می دهد باید به بازسازی این سرمایه اجتماعی شروع کنیم و جمعیت هلال احمر مرجع باشد تا کمک های مردم از این مسیر صورت بگیرد.

طبیب زاده تصریح کرد: ما به عنوان پارلمان بخش خصوصی آمادگی همکاری کردن را داریم و حاضر هستیم کمک کنیم و در واحد تشکل های اتاق در زمینه فعالیت مشترک با هلال احمر انجمن تشکیل خواهیم داد تا بتوانیم از سرمایه اجتماعی وسیعی که در تشکل های بخش خصوصی هست، استفاده کنیم.

وی بیان کرد: کرمان استانی با بیشترین مجموعه خیّران است اما متفرق کار می کنند و تقسیم امکانات محدود نمی تواند کارآیی داشته باشد، لذا پیشنهاد تشکیل اتحادیه خیّران را داریم که امکانات تجمیع شود.

رییس اتاق بازرگانی استان کرمان با بیان اینکه این مجموعه ها امکانات زیادی دارند که بازدهی خوبی ندارند و با تجمیع آن، امکانات فراوانی جمع و بازدهی بسیاری را شاهد خواهیم بود، افزود: کرمان استان حادثه خیزی است که باید آمادگی برای مواجهه با این مسائل را داشت و امکانات را جمع آوری کرد تا در زمان نیاز به دست مردم برسد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: